| Nazwa marki: | LG Display |
| Numer modelu: | LM340UW2-SSA2 |
| MOQ: | 2 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
LM340UW2-SSA2 34,0 cali 3440*1440 Moduł panelu LCD do wyświetlacza LG
LM340UW2-SSA2 Panel LCD Szczegóły produktu:
| Marka | Wyświetlacz LG |
| Model P/N | LM340UW2-SSA2 |
| Rozmiar przekątny | 34" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 3440 ((RGB) × 1440 109PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 799.8 ((W) × 334.8 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | - |
| Oryginalny Dim. | 819.3 ((H) × 363 ((V) × 19.1 ((D) mm |
| Leczenie | Powierzchnia przeciwbłyskowa, twarda powłoka (3H) |
| Światłość | 300 cd/m2 (typ.) |
| Wskaźnik kontrastu | 10001 (typowy) (TM) |
| Wyświetlanie kierunku | Symetria |
| Czas reakcji | 5 (typ) ((G do G) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ) ((CR≥10) |
| Tryb działania | IPS, zazwyczaj czarny, nadajnik |
| Wsparcie koloru | 1.07B |
| Źródło światła | WLED, 30 km/h, bez kierowcy |
| Waga | - |
| Zaprojektowane do: | Monitor na pulpicie |
| Prędkość obrazu | 60 Hz |
| Panel dotykowy | Bez |
| Typ interfejsu | LVDS (4 ch, 10-bitowy), 174 szpilki |
| Zasilanie | 10.0V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C |
| LM340UW2-SSA2 34,0 cali 3440*1440 Moduł panelu LCD do wyświetlacza LG | |
LM340UW2-SSA2 Panel LCD Wysyłka i opakowanie:![]()
LM340UW2-SSA2 Ekran LCD Opakowanie Wysyłka:
LM340UW2-SSA2 Panel LCD FAQ:
P: Czy możesz przetestowaćLM340UW2-SSA2 przed wysyłką?
Oczywiście, nasz panel LCD LM340UW2-SSA2 został ściśle przetestowany przed wysyłką.
P: Jak zamówićLG LM340UW2-SSA2?
A: Akceptujemy T / T, Paypal, western union.
P: Jak długa jest gwarancja LCD?LM340UW2-SSA2?
90 dni.
P: Co się stanie, jeśli Panel LCDLM340UW2-SSA2Nie mogę pracować?
Odpowiedź: LM340UW2-SSA2 został przetestowany przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, proszę sprawdzić cały kabel podłączający ponownie. Jeśli nadal występują problemy, akceptujemy wymianę lub zwrot panelu.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje