| Nazwa marki: | BOE |
| Numer modelu: | BS055FHG-N41-6900 |
| MOQ: | 2 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
BS055FHE-N41-6900 5,5 cala LCD Display LCD ekran PANEL Do telefonu komórkowego
BS055FHE-N41-6900 Panel LCD Szczegóły produktu:
| Marka | BOE |
| Model P/N | BS055FHG-N41-6900 |
| Rozmiar przekątny | 5.5" |
| Rodzaj paneli | LTPS TFT-LCD, CELL, COG |
| Rozstrzygnięcie | 1080 ((RGB) ×1920, FHD 403PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 68.04 ((W) ×120.96 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | - |
| Wielkość zarysu | 70.04 ((W) × 127.61 ((H) × 0.4 ((D) mm |
| Powierzchnia | - |
| Jasność | 0 cd/m2 |
| Wskaźnik kontrastu | 9001 (typowy) (TM) |
| Kąt widzenia | 80/80/80/80 (typ) |
| Tryb wyświetlania | ADS, zazwyczaj czarny, nadający |
| Najlepszy widok na | Symetria |
| Czas reakcji | 25 (typ.) ((Tr+Td) |
| Głębokość szkła | 00,20+0,20 mm |
| Przekaźność | 40,2% (typowy) (z polaryzatorem) |
| Wyświetlanie kolorów | 16.7M 70%NTSC |
| Rodzaj światła | Brak B/L |
| Częstotliwość | - |
| Ekran dotykowy | Bez |
| System sterowania | Wbudowany COGBNT35695 |
| Waga paneli | TBD |
| Zastosowanie | Telefon komórkowy |
| Środowisko | Temperatura pracy: -20 ~ 70 °C; Temperatura przechowywania: -30 ~ 80 °C |
| BS055FHE-N41-6900 5,5 cala LCD Display LCD ekran PANEL Do telefonu komórkowego | |
BS055FHE-N41-6900 Panel LCD Wysyłka i opakowanie:
![]()
P: Co zrobić, jeśli nie mogę znaleźć ekranu, którego potrzebuję w Twoich listach?
A: Powinniśmy mieć go na magazynie, prosimy o kontakt z nami bezpośrednio. Jeśli go nie mamy, możemy zrobić co w naszej mocy, aby go znaleźć.
P: Dlaczego czas dostawy dużych zamówień jest długi?
A: Wszystkie panele LCD są ściśle testowane przed wysyłką, aby upewnić się, że otrzymasz panel LCD dobrej jakości i dobrze działa!
P: Czy można zadeklarować niską wartość mojego zamówienia podczas wysyłki?
A: Tak, możemy zrobić to dla Ciebie, jeśli potrzebujesz.
P: Co się stanie, jeśli panel LCD BS055FHG-N41-6900 Nie mogę pracować?
A: Wszystkie towary zostaną sprawdzone przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, proszę sprawdzić cały kabel podłączający ponownie. Jeśli nadal występują problemy, akceptujemy wymianę lub zwrot panelu.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje