| Nazwa marki: | BOE |
| Numer modelu: | BS050HDE-N41-6Q00 |
| MOQ: | 2 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
BS050HDE-N41-6Q00 5,0 cala ekran LCD LCD wyświetlacz dla telefonów komórkowych
BS050HDE-N41-6Q00 Panel LCD Szczegóły produktu:
| Marka | BOE |
| Model P/N | BS050HDE-N41-6Q00 |
| Rozmiar przekątny | 5.0" |
| Rodzaj paneli | LTPS TFT-LCD, CELL, Full Cell |
| Rozstrzygnięcie | 720 ((RGB) × 1280, WXGA 296PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 61.776 ((W) × 109.824 ((H) mm |
| Wielkość zarysu | 63.77 ((W) × 116.56 ((H) × 0,4 ((D) mm |
| Powierzchnia | Bez polaryzatora |
| Jasność | 0 cd/m2 |
| Wskaźnik kontrastu | 13001 (typowy) (TM) |
| Kąt widzenia | 80/80/80/80 (typ) |
| Tryb wyświetlania | ADS, zazwyczaj czarny, nadający |
| Najlepszy widok na | Symetria |
| Czas reakcji | 25 (typ.) ((Tr+Td) |
| Głębokość szkła | 00,20+0,20 mm |
| Przekaźność | 50,6% (typowe) (z APCF) |
| Wyświetlanie kolorów | 16.7M 70%NTSC |
| Rodzaj światła | Brak B/L |
| Częstotliwość | - |
| Ekran dotykowy | Bez |
| System sterowania | COGSuggest NVT35590, OTM1282A Himax8392A |
| Waga paneli | - |
| Zastosowanie | Telefon komórkowy |
| Środowisko | Temperatura pracy: -20 ~ 70 °C; Temperatura przechowywania: -30 ~ 80 °C |
| BS050HDE-N41-6Q00 5,0 cala ekran LCD LCD wyświetlacz dla telefonów komórkowych | |
BS050HDE-N41-6Q00 Panel LCD Wysyłka i opakowanie:
![]()
P: Czy jest pan firmą produkcyjną lub handlową?
A: Shenzhen YONG SHENG INNOVATIVE TECHNOLOGY Co, Ltd jest firmą handlową. Jesteśmy profesjonalnymi dystrybutorami paneli LCD.Naszym celem jest dostarczanie naszym klientom najlepszych produktów.
P: Kiedy zostanie wysłane moje zamówienie BS050HDE-N41-6Q00?
A: Zamówienie jest wysyłane w ciągu 1-2 dni roboczych od otrzymania płatności.
P: Czy można zadeklarować niską wartość mojego zamówienia podczas wysyłki?
A: Tak, możemy zrobić to dla Ciebie, jeśli potrzebujesz.
P: Co się stanie, jeśli panel LCD BS050HDE-N41-6Q00 nie będzie działał?
A: Wszystkie towary zostaną sprawdzone przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, proszę sprawdzić cały kabel podłączający ponownie. Jeśli nadal występują problemy, akceptujemy wymianę lub zwrot panelu.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje