| Nazwa marki: | LG Display |
| Numer modelu: | LM300WQ5-STA2 |
| MOQ: | 2 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
LM300WQ5-STA2 30,0 cala Panel LCD Moduł dla LG
LM300WQ5-STA2 Panel LCD Szczegóły produktu
| Marka | LG |
| Model P/N | LM300WQ5-STA2 |
| Rozmiar przekątny | 30.0" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 2560 ((RGB) × 1600, WQXGA 101PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 641.28 ((W) × 400,8 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | 646.3 ((W) × 405.8 ((H) mm |
| Wielkość zarysu | 677.3 ((W) × 436.8 ((H) × 43.3 ((D) mm |
| Jasność | 370 cd/m2 (typ.) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ) ((CR≥10) |
| Najlepszy widok na | Symetria |
| Wyświetlanie kolorów | 16.7M 98% Adobe RGB |
| Częstotliwość | 60 Hz |
| Waga | 50,10/5,40 kg (typ/maks.) |
| Powierzchnia | Antiglare (Haze 13%), twarda powłoka (3H) |
| Wskaźnik kontrastu | 10001 (typowy) (TM) |
| Tryb wyświetlania | H-IPS, zazwyczaj czarny, nadający |
| Czas reakcji | 6/6 (typ) (Tr/Td), 5 (typ) (G do G) |
| Rodzaj światła | 18 sztuk CCFL, 40K godzin, z Inwerterem |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Zastosowanie | Monitor na pulpicie |
| Interfejs sygnału | Dwójkątowy system TMDS, 50 pinów |
| Napięcie wejściowe | 18.0V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C |
| LM300WQ5-STA2 30,0 cala Panel LCD Moduł dla LG | |
LM300WQ5-STA2 Panel LCD Wysyłka i opakowanie:![]()
LM300WQ5-STA2 Ekran LCD Opakowanie Wysyłka:
LM300WQ5-STA2 Panel LCD FAQ:
P: Czy możesz przetestowaćLM300WQ5-STA2 przed wysyłką?
Oczywiście, nasz panel LCD LM300WQ5-STA2 został ściśle przetestowany przed wysyłką.
P: Jak zamówićLG LM300WQ5-STA2?
A: Akceptujemy T / T, Paypal, western union.
P: Jak długa jest gwarancja LCD?LM300WQ5-STA2?
90 dni.
P: Co się stanie, jeśli Panel LCDLM300WQ5-STA2Nie mogę pracować?
Odpowiedź: LM300WQ5-STA2 został przetestowany przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, proszę sprawdzić cały kabel podłączający ponownie. Jeśli nadal występują problemy, akceptujemy wymianę lub zwrot panelu.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje