| Nazwa marki: | LG Display |
| Numer modelu: | LM270WR9-SSA1 |
| MOQ: | 2 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
LM270WR9-SSA1 27.0 cala 3840*2160 LCD Display Module
LM270WR9-SSA1 Panel LCD Szczegóły produktu:
| Marka | Wyświetlacz LG |
| Model P/N | LM270WR9-SSA1 |
| Rozmiar przekątny | 27.0" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 3840 ((RGB) × 2160, UHD 163PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 596.736 ((W) × 335.664 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | - |
| Wielkość zarysu | 608.8 ((W) × 349.4 ((H) × 15.3 ((D) mm |
| Powierzchnia | Antiglare (Haze 25%), twarda powłoka (3H) |
| Jasność | 400 cd/m2 (typ.) |
| Wskaźnik kontrastu | 20001 (typowy) (TM) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ) ((CR≥10) |
| Tryb wyświetlania | IPS, zazwyczaj czarny, nadajnik |
| Najlepszy widok na | Symetria |
| Czas reakcji | 14 (typ) ((G do G) |
| Wyświetlanie kolorów | 1.07B 97%DCI-P3 |
| Rodzaj światła | 19S4PWLED, 30K godzin, bez kierowcy |
| Częstotliwość | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Waga paneli | 20,45/2,57 kg (typ./maks.) |
| Zastosowanie | Monitor na pulpicie |
| Interfejs sygnału | eDP (4 pasy), HBR2 (5.4G/pas), 30 pinów |
| Napięcie wejściowe | 10 V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C |
| LM270WR9-SSA1 27.0 cala 3840*2160 LCD Display Module | |
LM270WR9-SSA1 Panel LCD Wysyłka i opakowanie:![]()
LM270WR9-SSA1 Ekran LCD Opakowanie Wysyłka:
LM270WR9-SSA1 Panel LCD FAQ:
P: Czy jest pan firmą produkcyjną lub handlową?
A: Jesteśmy firmą handlową, jesteśmy profesjonalnymi dystrybutorami paneli LCD, mamy własne magazyn i zapasy. Naszym celem jest zapewnienie naszym klientom najlepszych produktów.
P: Czy akceptujesz zamówienie próbkiLM270WR9-SSA1?
A: Tak, witamy!
P: Jak długo obowiązuje gwarancjaLM270WR9-SSA1?
90 dni.
P: Co się stanie, jeśliLM270WR9-SSA1Nie mogę?
Odpowiedź: Nasz LM270WR9-SSA1 został przetestowany przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, proszę sprawdzić cały kabel podłączający ponownie. Jeśli nadal występują problemy, akceptujemy wymianę lub zwrot panelu.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje