LM270WR5-SSF1 oryginalny ekran LCD o wymiarze 27,0 cala
Nazwa marki: LG Display
Numer modelu: LM270WR5-SSF1
Nazwa modelu:
LM270WR5-SSF1
Rozmiar przekątny:
27,0"
Rozstrzygnięcie:
3840 (RGB) × 2160, UHD 163 PPI
Obszar aktywny:
596,736 (szer.) × 335,664 (wys.) mm
Tryb działania:
IPS, zwykle czarny, przepuszczalny
Wsparcie koloru:
1.07B 100%sRGB
Kąt widzenia:
89/89/89/89 (typowo) (CR≥10)
Źródło światła:
4 struny × 2CNWLED, 30 tys. godzin, bez sterownika
Zastosowanie:
Monitor stacjonarny
Typ interfejsu:
eDP (4 pasy), HBR2 (5.4G/pas), 30 pinów
Opis produktu
LM270WR5-SSF1 Panel LCD Szczegóły produktu:
Marka Wyświetlacz LG
Model P/N LM270WR5-SSF1
Rozmiar przekątny 27.0"
Rodzaj paneli a-Si TFT-LCD, LCM
Rozstrzygnięcie 3840 ((RGB) × 2160, UHD 163PPI
Format pikseli Wyróżnienie:
Obszar aktywny 596.736 ((W) × 335.664 ((H) mm
Otwarcie bezelu -
Kontur (mm) 6080,8 × 349,4 × 12,5 (H × V × D)
Leczenie Powierzchnia przeciwbłyskowa, twarda powłoka (3H)
Światłość 400 cd/m2 (typ.)
Wskaźnik kontrastu 1300: 1 (typowy) (TM)
Kąt widzenia 89/89/89/89 (typ) ((CR≥10)
Odpowiedź 14 (typ.) ((G do G) ms
Dobry widok na Symetria
Tryb pracy IPS, zazwyczaj czarny, nadajnik
Głębokość koloru 1.07B 100%sRGB
Podświetlenie 4 struny × 2CNWLED, 30K godzin, bez kierowcy
Masę 20,54 / 2,67 kg (typ / maks.)
Używane do: Monitor na pulpicie
Prędkość odświeżania 60 Hz
Ekran dotykowy Bez
Rodzaj sygnału eDP (4 pasy), HBR2 (5.4G/pas), 30 pinów
Zasilanie napięciem 10.0V (typ.)
Maksymalna ocena Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C
O nas - LM270WR5-SSF1 Panel LCD:
Rozbudowany wykaz:
Zaangażowanie w obsługę klienta:
Specjalistyka w zakresie wsparcia technicznego:
Skontaktuj się z nami:
LM270WR5-SSF1 Ekran LCD Opakowanie Wysyłka:
Materiały opakowania:
Opcje wysyłki:
Śledzenie i dostawa:
LM270WR5-SSF1 Ekran LCD Tarify i opłaty:
Nie ponosimy żadnych dodatkowych opłat.
Cła i należności przywozowe:
Informacje dotyczące wysyłki:
Przedłużone terminy dostawy:
LM270WR5-SSF1 Panel LCD FAQ:
Q: Jak dokonać płatności LM270WR5-SSF1?
A: Akceptujemy T / T, Paypal, Western Union.
P: Jeśli zamówię teraz,Kiedy odesłasz towary?f LM270WR5-SSF1?
A: Zamówienie zostanie wysłane w ciągu 2-3 dni roboczych od otrzymania płatności.
A: Tak, możemy. Proszę poinformować nas przed wysyłką.
P: Jak długa jest gwarancja?
O: Oferujemy 90 Dni gwarancji.
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%