| Nazwa marki: | BOE |
| Numer modelu: | BF050WVE-500-1QP0 |
| MOQ: | 2 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
BF050WVE-500-1QP0 5,0 cala ekran LCD TFT LCD Display
BF050WVE-500-1QP0 Panel LCD Szczegóły produktu:
| Marka | BOE |
| Model P/N | BF050WVE-500-1QP0 |
| Rozmiar przekątny | 5.0" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, CELL, Full Cell |
| Rozstrzygnięcie | 480 (RGB) × 800, WVGA 186PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 65.52 ((W) × 109.2 ((H) mm |
| Kontur (mm) | 68.92 ((W) × 116.98 ((H) × 0.5 ((D) |
| Światłość | 0 (cd/m2) |
| Kąt widzenia | 80/80/80/80 (typ) |
| Dobry widok na | Symetria |
| Grubość szkła | 00,25+0,25 mm |
| Głębokość koloru | 16.7M 53% NTSC |
| Masę | TBD |
| Prędkość odświeżania | - |
| Leczenie | Bez polaryzatora |
| Wskaźnik kontrastu | 900: 1 (typowy) (TM) |
| Tryb pracy | ADS, zazwyczaj czarny, nadający |
| Odpowiedź | 25 (typ.) ((Tr+Td) ms |
| Przekaźność | 7% (typowe) (bez polaryzatora) |
| Podświetlenie | Brak B/L |
| Używane do: | Telefon komórkowy |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Wykaz IC sterownika | Wbudowany COGOTM8009A, HX8369B, NT35502, LG4573, S6D77A |
| Maksymalna ocena | Temperatura przechowywania: -30 ~ 80 °C Temperatura pracy: -20 ~ 70 °C |
| BF050WVE-500-1QP0 5,0 cala ekran LCD TFT LCD Display | |
BF050WVE-500-1QP0 Panel LCD Wysyłka i pakiet:
![]()
P: Nie mogę znaleźć w witrynie internetowej wyświetlacza LCD, którego szukam, co mam zrobić?
Możesz dać nam kilka zdjęć, mamy dużo ekranów LCD na półkach.
P: Jak długo będę otrzymywał towary BF050WVE-500-1QP0?
O: Ogólnie rzecz biorąc, DHL/FEDEX/UPS/TNT dostarczy Ci to w ciągu 3-8 dni.
P: Jak zapłacić za BF050WVE-500-1QP0?
A: Akceptujemy T / T, Paypal, western union.
P: Co się stanie, jeśli BF050WVE-500-1QP0 nie zadziała?
Odpowiedź: BF050WVE-500-1QP0 zostanie ściśle przetestowany przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, proszę sprawdzić cały kabel podłączający ponownie. Jeśli nadal występują problemy, akceptujemy panel wymiany lub zwrotu.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje