BF050WVE-401 5,0 cali ekran LCD TFT LCD Display LCD PANEL
Nazwa marki: B0E
Numer modelu: BF050WVE-401
MOQ: 2 szt
Szczegóły opakowania: Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania
Chiny
Nazwa modelu:
BF050WVE-401
Rozmiar przekątny:
5,0"
Rodzaj paneli:
a-Si TFT-LCD, CELL, Full Cell
Rozstrzygnięcie:
480(RGB)×854, FWVGA 198PPI
Format pikseli:
Wyróżnienie:
Obszar aktywny:
61,56 (szer.) × 109,53 (wys.) mm
Głębokość koloru:
16.7M 67%NTSC
Zastosowanie:
Telefon komórkowy
Możliwość Supply:
100000 jednostek/jednostek miesięcznie
Opis produktu
BF050WVE-401 Panel LCD Szczegóły produktu
Marka BOE
Model P/N BF050WVE-401
Rozmiar przekątny 5.0"
Rodzaj paneli a-Si TFT-LCD, CELL, Full Cell
Rozstrzygnięcie 480 ((RGB) × 854, FWVGA 198PPI
Format pikseli Wyróżnienie:
Obszar aktywny 61.56 ((W) × 109.53 ((H) mm
Otwarcie bezelu -
Oryginalny Dim. 64.46 ((H) × 117.4 ((V) × 0.4 ((D) mm
Leczenie Bez polaryzatora
Światłość 0 cd/m2
Wskaźnik kontrastu 8001 (typowy) (TM)
Wyświetlanie kierunku Symetria
Czas reakcji 30 (typ.) ((Tr+Td)
Kąt widzenia 80/80/80/80 (typ)
Tryb działania ADS, zazwyczaj czarny, nadający
Gęstość płyty 00,20+0,20 mm
Przekaźność 40,5% (typowy) (z polaryzatorem)
Wsparcie koloru 16.7M 67%NTSC
Źródło światła Brak B/L
Zaprojektowane do: Telefon komórkowy
Panel dotykowy Bez
Szczegóły D-IC COG Suggest OTM8018B
Środowisko Temperatura pracy: -20 ~ 70 °C; Temperatura przechowywania: -30 ~ 80 °C
BF050WVE-401 Panel LCD Lista kontrolna przed zamówieniem:
Weryfikacja zgodności:
Informacje kontaktowe i adres:
BF050WVE-401 Panel LCD Wysyłka i opakowanie:
BF050WVE-401 5,0 cali ekran LCD TFT LCD Display LCD PANEL 0
BF050WVE-401 Szczegóły dostawy paneli LCD:
Okres wysyłki:
Zamówione produkty zostaną wysłane w ciągu 7 dni roboczych od potwierdzenia płatności.
Opcje wysyłki:
Dodatkowe opłaty za odległe obszary:
BF050WVE-401 Polityka obsługi posprzedażowej paneli LCD:
Polityka zwrotu:
Poziom gwarancji:
Warunki nieważności gwarancji:
BF050WVE-401 Panel LCD FAQ:
P: Co oznacza "Możemy wysłać 100% kompatybilny numer części dla ekranu"?
P: Jaka jest różnica między oryginalnym panelem LCD a kompatybilnym wyświetlaczem LCD?
P: Czy przyjmuje Pan zamówienie na próbkę BF050WVE-401?
A: Tak, zamówienie próbki jest mile widziane.
P: Jak zamówić, jeśli nie znam numeru panelu LCD?
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%