| Nazwa marki: | LG |
| Numer modelu: | LM270WR2-SPA1 |
| MOQ: | 2 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
LM270WR2-SPA1 oryginał w magazynie 27.0 cali LCD Display Screen
LM270WR2-SPA1 Panel LCD Szczegóły produktu:
| Marka | Wyświetlacz LG |
| Model P/N | LM270WR2-SPA1 |
| Rozmiar przekątny | 27.0" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 3840 ((RGB) × 2160, UHD 163PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 596.16 ((W) × 335.34 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | 602.0(W) × 340,4 ((H) mm |
| Wielkość zarysu | 630 ((W) × 368,2 ((H) × 18,5 ((D) mm |
| Leczenie | Powierzchnia przeciwbłyskowa, twarda powłoka (3H) |
| Światłość | 350 cd/m2 (typ.) |
| Wskaźnik kontrastu | 1000: 1 (typowy) (TM) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ) ((CR≥10) |
| Odpowiedź | 14 (typ.) ((G do G) ms |
| Dobry widok na | Symetria |
| Tryb pracy | IPS, zazwyczaj czarny, nadajnik |
| Głębokość koloru | 1.07B 100%sRGB |
| Podświetlenie | 17S4PWLED, 30K godzin, bez kierowcy |
| Masę | 3.22/3.38Kgs (typ./maks.) |
| Używane do: | Monitor na pulpicie |
| Prędkość odświeżania | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Rodzaj sygnału | eDP (4 pasy), HBR2 (5.4G/pas), 30 pinów |
| Zasilanie napięciem | 10.0V (typ.) |
| Maksymalna ocena | Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C |
| LM270WR2-SPA1 oryginał w magazynie 27.0 cali LCD Display Screen | |
LM270WR2-SPA1 Panel LCD Wysyłka i opakowanie:
![]()
LM270WR2-SPA1 Ekran LCD Czas wysyłki:
Zazwyczaj towary zostaną wysłane w ciągu 3 dni roboczych od potwierdzenia płatności.podlegają procedurom celnym Państwa krajuAby oszacować ramy czasowe dostawy w zależności od lokalizacji, proszę zapoznać się z naszymi prognozami dostawy.W przypadku, gdy towar nie został otrzymany w przewidywanym terminie dostawyNasz dedykowany zespół natychmiast odpowie na wszelkie pytania i będzie pracował nad rozwiązaniem problemu w możliwie najkrótszym czasie.
LM270WR2-SPA1 Ekran LCD Powraca:
Naszym celem jest zapewnienie wyjątkowej obsługi naszym cenionym klientom.Jeśli zdecydujesz się zwrócić przedmioty w ciągu 15 dni od ich otrzymaniaNależy pamiętać, że przedmioty muszą być zwrócone w oryginalnym stanie, aby kwalifikować się do zwrotu.
Należy pamiętać, że wszelkie szkody lub straty poniesione podczas procesu zwrotu są odpowiedzialnością kupującego.Nie możemy zaoferować pełnego zwrotu.Zachęcamy nabywców do złożenia roszczeń w firmie logistycznej w celu odzyskania wszelkich kosztów związanych z uszkodzeniami lub stratami.
Twoje zaufanie i zadowolenie są dla nas najważniejsze i staramy się rozwiązywać wszelkie obawy z przejrzystością i uczciwością podczas całego procesu powrotu.
LM270WR2-SPA1 Przypomnienie na ekranie LCD:
Proszę pamiętać, że cena nie obejmuje podatków celnych lub opłat obowiązujących w miejscu przeznaczenia.Czy poniesiesz podatki lub opłaty po odprawie przez cel przeznaczenia zależy od przepisów danego krajuDoradzamy klientom, aby przewidywali potencjalne podatki lub opłaty i byli gotowi do zapłaty po odprawie celnej.Konieczne jest zapoznanie się z przepisami celnymi kraju przeznaczenia, aby zapewnić płynny i bezproblemowy proces importu.
LM270WR2-SPA1 Panel LCD FAQ:
P: Mogę zapłacić?Dobrze.s LGWyświetlacz LM270WR2-SPA1Karta kredytowa?
A: Tak!możesz użyć karty kredytowej za pośrednictwem konta Paypal.
P: Jak wysyłasz moje towary?LM270WR2-SPA1?
A: Możemy wysyłać na całym świecie. Za pośrednictwem DHL, UPS, FedEx i EMS, opakowanie jest bardzo bezpieczne i wytrzymałe.
P: Nie mogę znaleźć w witrynie internetowej wyświetlacza LCD, którego szukam, co mam zrobić?
Możesz dać nam kilka zdjęć, mamy dużo ekranów LCD na półkach.
P: Co się stanie, jeśliWE LGWyświetlacz LM270WR2-SPA1Nie mogę dostać pracy?
Odpowiedź: LM270WR2-SPA1 zostanie ściśle przetestowany przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, proszę sprawdzić cały kabel podłączający ponownie. Jeśli nadal występują problemy, akceptujemy wymianę lub zwrot panelu.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje