BF050QHQ-100 5,0 cali ekran LCD TFT LCD Display LCD PANEL
Nazwa marki: B0E
Numer modelu: BF050QHQ-100
MOQ: 2 szt
Szczegóły opakowania: Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania
Chiny
Nazwa modelu:
BF050QHQ-100
Rozmiar przekątny:
5,0"
Rodzaj paneli:
a-Si TFT-LCD, CELL, Q-CUT (pełne ogniwo)
Rozstrzygnięcie:
540(RGB)×960, qHD 221PPI
Format pikseli:
Wyróżnienie:
Obszar aktywny:
61,965 (szer.) × 110,16 (wys.) mm
Głębokość koloru:
16.2M 72%NTSC
Zastosowanie:
Telefon komórkowy
Możliwość Supply:
100000 jednostek/jednostek miesięcznie
Opis produktu
BF050QHQ-100 Panel LCD Szczegóły produktu
Marka BOE
Model P/N BF050QHQ-100
Rozmiar przekątny 5.0"
Rodzaj paneli a-Si TFT-LCD, CELL, Q-CUT (Full Cell)
Rozstrzygnięcie 540 ((RGB) × 960, qHD 221PPI
Format pikseli Wyróżnienie:
Obszar aktywny 61.965 ((W) × 110.16 ((H) mm
Wielkość zarysu 64.87 ((W) × 117.9 ((H) × 1 ((D) mm
Leczenie Bez polaryzatora
Światłość 0 cd/m2
Wskaźnik kontrastu 800: 1 (typowy) (TM)
Kąt widzenia 80/80/80/80 (typ)
Odpowiedź 30 (typowy) (Tr+Td) ms
Dobry widok na Symetria
Tryb pracy FFS, zazwyczaj czarny, nadający
Grubość szkła 00,50+0,50 mm
Przekaźność 40,3% (typowe) (z polaryzatorem)
Głębokość koloru 16.7M 72%NTSC
Podświetlenie Brak B/L
Używane do: Telefon komórkowy
Prędkość odświeżania -
Ekran dotykowy Bez
Wykaz IC sterownika Sugeruję COG NT35516
Maksymalna ocena Temperatura przechowywania: -30 ~ 80 °C Temperatura pracy: -20 ~ 70 °C
BF050QHQ-100 Panel LCD Lista kontrolna przed zamówieniem:
Weryfikacja zgodności:
Informacje kontaktowe i adres:
BF050QHQ-100 Panel LCD Wysyłka i opakowanie:
BF050QHQ-100 5,0 cali ekran LCD TFT LCD Display LCD PANEL 0
BF050QHQ-100 Panel LCD Szczegóły dostawy:
Okres wysyłki:
Zamówione produkty zostaną wysłane w ciągu 7 dni roboczych od potwierdzenia płatności.
Opcje wysyłki:
Dodatkowe opłaty za odległe obszary:
BF050QHQ-100 Panel LCD Polityka obsługi posprzedażowej:
Polityka zwrotu:
Poziom gwarancji:
Warunki nieważności gwarancji:
BF050QHQ-100 Panel LCD FAQ:
P: Jaka jest różnica między oryginalnym panelem LCD a kompatybilnym wyświetlaczem LCD?
P: Czy przyjmujecie zamówienie na próbkę BF050QHQ-100?
A: Tak, zamówienie próbki jest mile widziane.
P: Jak zamówić, jeśli nie znam numeru panelu LCD?
P: Co oznacza "Możemy wysłać 100% kompatybilny numer części dla ekranu"?
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%