| Nazwa marki: | B0E |
| Numer modelu: | BF050FWME501 |
| MOQ: | 2 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
BF050FWME501 5,0 cala ekran LCD TFT LCD Display LCD PANEL
BF050FWME501 Panel LCD Dane dotyczące produktu:
| Marka | BOE |
| Model P/N | BF050FWME501 |
| Rozmiar przekątny | 5.0" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, CELL, Full Cell |
| Rozstrzygnięcie | 480 ((RGB) × 854, FWVGA 198PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 61.56 ((W) × 109.53 ((H) mm |
| Wielkość zarysu | 64.86 ((W) × 117.4 ((H) × 0.5 ((D) mm |
| Jasność | 0 cd/m2 |
| Kąt widzenia | 80/80/80/80 (typ) |
| Najlepszy widok na | Symetria |
| Głębokość szkła | 00,25+0,25 mm |
| Wyświetlanie kolorów | 16.7M 70%NTSC |
| Waga | TBD |
| Powierzchnia | Bez polaryzatora |
| Wskaźnik kontrastu | 8001 (typowy) (TM) |
| Tryb wyświetlania | ADS, zazwyczaj czarny, nadający |
| Czas reakcji | 30 (typ.) ((Tr+Td) |
| Przekaźność | 40,1% (typowy) (z polaryzatorem) |
| Rodzaj światła | Brak B/L |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Zastosowanie | Telefon komórkowy |
| System sterowania | COGSuggest 1 chipy źródłowe |
| Środowisko | Temperatura pracy: -20 ~ 70 °C; Temperatura przechowywania: -30 ~ 80 °C |
| BF050FWME501 5,0 cala ekran LCD TFT LCD Display LCD PANEL | |
BF050FWME501 Panel LCD Wysyłka i opakowanie:
![]()
P: Kiedy zostanie wysłane moje zamówienie BF050FWME501?
A: Zamówienie jest wysyłane w ciągu 1-2 dni roboczych od otrzymania płatności.
P: Czy można zadeklarować niską wartość mojego zamówienia podczas wysyłki?
A: Tak, możemy zrobić to dla Ciebie, jeśli potrzebujesz.
P: Co się stanie, jeśli panel LCD BF050FWME501 nie będzie działał?
A: Wszystkie towary zostaną sprawdzone przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, proszę sprawdzić cały kabel podłączający ponownie. Jeśli nadal występują problemy, akceptujemy wymianę lub zwrot panelu.
P: Czy jest pan firmą produkcyjną lub handlową?
A: Shenzhen YONG SHENG INNOVATIVE TECHNOLOGY Co, Ltd jest firmą handlową. Jesteśmy profesjonalnymi dystrybutorami paneli LCD.Naszym celem jest dostarczanie naszym klientom najlepszych produktów.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje