| Nazwa marki: | LG |
| Numer modelu: | LM270WQA-SSC2 |
| MOQ: | 2 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
LM270WQA-SSC2 27.0 cala 2K dla AG273QXP 27GL850 LCD Panel Monitor
LM270WQA-SSC2 Panel LCD Szczegóły produktu:
| Marka | Wyświetlacz LG |
| Model P/N | LM270WQA-SSC2 |
| Rozmiar przekątny | 27.0" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 2560 ((RGB) × 1440, Quad-HD 108PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 596.736 ((W) × 335.664 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | - |
| Oryginalny Dim. | 608.8 ((W) × 355.1 ((H) × 16.7 ((D) mm |
| Światłość | 400 cd/m2 (typ.) |
| Wyświetlanie kierunku | Symetria |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ) ((CR≥10) |
| Wsparcie koloru | 1.07B 95% DCI-P3 |
| Waga | 20,55/2,68 kg (typ/maks.) |
| Prędkość obrazu | 165 Hz |
| Leczenie | Antiglare (Haze 25%), twarda powłoka (3H) |
| Wskaźnik kontrastu | 10001 (typowy) (TM) |
| Czas reakcji | 4 (typ) ((G do G) |
| Tryb działania | IPS, zazwyczaj czarny, nadajnik |
| Źródło światła | WLED [4 struny × 2CN], 30K godzin, W/O Driver |
| Zaprojektowane do: | Monitor, gry. |
| Panel dotykowy | Bez |
| Typ interfejsu | eDP (8 pasów), HBR2 (5.4G/pas) 60 pinów |
| Zasilanie | 10.0V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C |
| LM270WQA-SSC2 27.0 cala 2K Do AG273QXP 27GL850 Monitor Panel Ekran LCD | |
LM270WQA-SSC2 Panel LCD Wysyłka i opakowanie:
![]()
LM270WQA-SSC2 Ekran LCD Czas wysyłki:
Zazwyczaj towary zostaną wysłane w ciągu 3 dni roboczych od potwierdzenia płatności.podlegają procedurom celnym Państwa krajuAby oszacować ramy czasowe dostawy w zależności od lokalizacji, proszę zapoznać się z naszymi prognozami dostawy.W przypadku, gdy towar nie został otrzymany w przewidywanym terminie dostawyNasz dedykowany zespół natychmiast odpowie na wszelkie pytania i będzie pracował nad rozwiązaniem problemu w możliwie najkrótszym czasie.
LM270WQA-SSC2 ekran LCD zwraca:
Naszym celem jest zapewnienie wyjątkowej obsługi naszym cenionym klientom.Jeśli zdecydujesz się zwrócić przedmioty w ciągu 15 dni od ich otrzymaniaNależy pamiętać, że przedmioty muszą być zwrócone w oryginalnym stanie, aby kwalifikować się do zwrotu.
Należy pamiętać, że wszelkie szkody lub straty poniesione podczas procesu zwrotu są odpowiedzialnością kupującego.Nie możemy zaoferować pełnego zwrotu.Zachęcamy nabywców do złożenia roszczeń w firmie logistycznej w celu odzyskania wszelkich kosztów związanych z uszkodzeniami lub stratami.
Twoje zaufanie i zadowolenie są dla nas najważniejsze i staramy się rozwiązywać wszelkie obawy z przejrzystością i uczciwością podczas całego procesu powrotu.
LM270WQA-SSC2 Przypomnienie na ekranie LCD:
Proszę pamiętać, że cena nie obejmuje podatków celnych lub opłat obowiązujących w miejscu przeznaczenia.Czy poniesiesz podatki lub opłaty po odprawie przez cel przeznaczenia zależy od przepisów danego krajuDoradzamy klientom, aby przewidywali potencjalne podatki lub opłaty i byli gotowi do zapłaty po odprawie celnej.Konieczne jest zapoznanie się z przepisami celnymi kraju przeznaczenia, aby zapewnić płynny i bezproblemowy proces importu.
LM270WQA-SSC2 Panel LCD FAQ:
P: Czy możesz przetestowaćLM270WQA-SSC2 przed wysyłką?
Oczywiście, nasz panel LCD LM270WQA-SSC2 został ściśle przetestowany przed wysyłką.
P: Jak zamówićLG LM270WQA-SSC2?
A: Akceptujemy T / T, Paypal, western union.
P: Jak długa jest gwarancja LCD?LM270WQA-SSC2?
90 dni.
P: Co się stanie, jeśli Panel LCDLM270WQA-SSC2Nie mogę pracować?
Odpowiedź: LM270WQA-SSC2 został przetestowany przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, proszę sprawdzić cały kabel podłączający ponownie. Jeśli nadal występują problemy, akceptujemy wymianę lub zwrot panelu.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje