| Nazwa marki: | LG |
| Numer modelu: | LM270WQA-SSA2 |
| MOQ: | 2 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
LM270WQA-SSA2 27.0 cala 2560*1440 Panel LCD Ekran do gier
LM270WQA-SSA2 Panel LCD Szczegóły produktu:
| Marka | Wyświetlacz LG |
| Model P/N | LM270WQA-SSA2 |
| Rozmiar przekątny | 27.0" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 2560 ((RGB) × 1440, Quad-HD 108PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 596.736 ((W) × 335.664 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | - |
| Wielkość zarysu | 608.8 ((W) × 355.1 ((H) × 16.7 ((D) mm |
| Jasność | 400 cd/m2 (typ.) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ) ((CR≥10) |
| Najlepszy widok na | Symetria |
| Wyświetlanie kolorów | 1.07B 95%DCI-P3 |
| Częstotliwość | 165 Hz |
| Waga | 20,55 kg (typowy) |
| Powierzchnia | Antiglare (Haze 25%), twarda powłoka (3H) |
| Wskaźnik kontrastu | 10001 (typowy) (TM) |
| Tryb wyświetlania | IPS, zazwyczaj czarny, nadajnik |
| Czas reakcji | 5 (typ) ((G do G) |
| Rodzaj światła | 4 struny × 2CN WLED, 30K godzin, bez kierowcy |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Zastosowanie | Monitor, gry. |
| Interfejs sygnału | eDP (8 pasów), HBR2 (5.4G/pas), 60 pinów |
| Napięcie wejściowe | 10.0V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C |
| LM270WQA-SSA2 27.0 cala 2560*1440 Panel LCD Ekran do gier | |
LM270WQA-SSA2 Panel LCD Wysyłka i opakowanie:
![]()
Czas dostawy ekranu LCD LM270WQA-SSA2:
Zazwyczaj towary zostaną wysłane w ciągu 3 dni roboczych od potwierdzenia płatności.podlegają procedurom celnym Państwa krajuAby oszacować ramy czasowe dostawy w zależności od lokalizacji, proszę zapoznać się z naszymi prognozami dostawy.W przypadku, gdy towar nie został otrzymany w przewidywanym terminie dostawyNasz dedykowany zespół natychmiast odpowie na wszelkie pytania i będzie pracował nad rozwiązaniem problemu w możliwie najkrótszym czasie.
LM270WQA-SSA2 Ekran LCD Powraca:
Naszym celem jest zapewnienie wyjątkowej obsługi naszym cenionym klientom.Jeśli zdecydujesz się zwrócić przedmioty w ciągu 15 dni od ich otrzymaniaNależy pamiętać, że przedmioty muszą być zwrócone w oryginalnym stanie, aby kwalifikować się do zwrotu.
Należy pamiętać, że wszelkie szkody lub straty poniesione podczas procesu zwrotu są odpowiedzialnością kupującego.Nie możemy zaoferować pełnego zwrotu.Zachęcamy nabywców do złożenia roszczeń w firmie logistycznej w celu odzyskania wszelkich kosztów związanych z uszkodzeniami lub stratami.
Twoje zaufanie i zadowolenie są dla nas najważniejsze i staramy się rozwiązywać wszelkie obawy z przejrzystością i uczciwością podczas całego procesu powrotu.
LM270WQA-SSA2 Przypomnienie na ekranie LCD:
Proszę pamiętać, że cena nie obejmuje podatków celnych lub opłat obowiązujących w miejscu przeznaczenia.Czy poniesiesz podatki lub opłaty po odprawie przez cel przeznaczenia zależy od przepisów danego krajuDoradzamy klientom, aby przewidywali potencjalne podatki lub opłaty i byli gotowi do zapłaty po odprawie celnej.Konieczne jest zapoznanie się z przepisami celnymi kraju przeznaczenia, aby zapewnić płynny i bezproblemowy proces importu.
LM270WQA-SSA2 Panel LCD FAQ:
P: Mogę zapłacić za towary?LM270WQA-SSA2 Karta kredytowa?
A: Tak!możesz użyć karty kredytowej za pośrednictwem konta Paypal.
P: Jak wysyłasz moje towary?LM270WQA-SSA2 ?
A: Możemy wysyłać na całym świecie. Za pośrednictwem DHL, UPS, FedEx i EMS, opakowanie jest bardzo bezpieczne i wytrzymałe.
P: Jak długa jest gwarancjaLM270WQA-SSA2?
A: 90 dni gwarancji.
P: Co się stanie, jeśliLM270WQA-SSA2Nie mogę dostać pracy?
Odpowiedź: LM270WQA-SSA2 zostanie ściśle przetestowany przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, proszę sprawdzić cały kabel podłączający ponownie. Jeśli nadal występują problemy, akceptujemy wymianę lub zwrot panelu.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje