| Nazwa marki: | LG |
| Numer modelu: | LM270WQ5-SSC1 |
| MOQ: | 2 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
LM270WQ5-SSC1 27.0 cali Ekran LCD 2560*1440 Panel LCD
LM270WQ5-SSC1 Panel LCD Szczegóły produktu:
| Marka | Wyświetlacz LG |
| Model P/N | LM270WQ5-SSC1 |
| Rozmiar przekątny | 27.0" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 2560 ((RGB) × 1440, Quad-HD 108PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 596.736 ((W) × 335.664 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | - |
| Światłość | - |
| Wyświetlanie kierunku | Symetria |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ) ((CR≥10) |
| Wsparcie koloru | 16.7M |
| Waga | - |
| Prędkość obrazu | 60 Hz |
| Wskaźnik kontrastu | 10001 (typowy) (TM) |
| Czas reakcji | 6 (typ) ((G do G) |
| Tryb działania | AH3-IPS, zazwyczaj czarny, nadający |
| Źródło światła | WLED, 30K godzin |
| Zaprojektowane do: | Monitor na pulpicie |
| Panel dotykowy | Bez |
| Typ interfejsu | LVDS (4 ch, 8-bitowy) 92 szpilki |
| Zasilanie | 10.0V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C |
| LM270WQ5-SSC1 27.0 cali Ekran LCD 2560*1440 Panel LCD | |
LM270WQ5-SSC1 Panel LCD Wysyłka i opakowanie:
![]()
LM270WQ5-SSC1 Ekran LCD Czas wysyłki:
Zazwyczaj towary zostaną wysłane w ciągu 3 dni roboczych od potwierdzenia płatności.podlegają procedurom celnym Państwa krajuAby oszacować ramy czasowe dostawy w zależności od lokalizacji, proszę zapoznać się z naszymi prognozami dostawy.W przypadku, gdy towar nie został otrzymany w przewidywanym terminie dostawyNasz dedykowany zespół natychmiast odpowie na wszelkie pytania i będzie pracował nad rozwiązaniem problemu w możliwie najkrótszym czasie.
LM270WQ5-SSC1 ekran LCD zwraca:
Naszym celem jest zapewnienie wyjątkowej obsługi naszym cenionym klientom.Jeśli zdecydujesz się zwrócić przedmioty w ciągu 15 dni od ich otrzymaniaNależy pamiętać, że przedmioty muszą być zwrócone w oryginalnym stanie, aby kwalifikować się do zwrotu.
Należy pamiętać, że wszelkie szkody lub straty poniesione podczas procesu zwrotu są odpowiedzialnością kupującego.Nie możemy zaoferować pełnego zwrotu.Zachęcamy nabywców do złożenia roszczeń w firmie logistycznej w celu odzyskania wszelkich kosztów związanych z uszkodzeniami lub stratami.
Twoje zaufanie i zadowolenie są dla nas najważniejsze i staramy się rozwiązywać wszelkie obawy z przejrzystością i uczciwością podczas całego procesu powrotu.
LM270WQ5-SSC1 Przypomnienie na ekranie LCD:
Proszę pamiętać, że cena nie obejmuje podatków celnych lub opłat obowiązujących w miejscu przeznaczenia.Czy poniesiesz podatki lub opłaty po odprawie przez cel przeznaczenia zależy od przepisów danego krajuDoradzamy klientom, aby przewidywali potencjalne podatki lub opłaty i byli gotowi do zapłaty po odprawie celnej.Konieczne jest zapoznanie się z przepisami celnymi kraju przeznaczenia, aby zapewnić płynny i bezproblemowy proces importu.
LM270WQ5-SSC1 Panel LCD FAQ:
P: Mogę zapłacić za towary?LM270WQ5-SSC1 Karta kredytowa?
A: Tak!możesz użyć karty kredytowej za pośrednictwem konta Paypal.
P: Jak wysyłasz moje towary?LM270WQ5-SSC1 ?
A: Możemy wysyłać na całym świecie. Za pośrednictwem DHL, UPS, FedEx i EMS, opakowanie jest bardzo bezpieczne i wytrzymałe.
P: Jak długa jest gwarancjaLM270WQ5-SSC1?
A: 90 dni gwarancji.
P: Co się stanie, jeśliLM270WQ5-SSC1Nie mogę dostać pracy?
Odpowiedź: LM270WQ5-SSC1 zostanie ściśle przetestowany przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, proszę sprawdzić cały kabel podłączający ponownie. Jeśli nadal występują problemy, akceptujemy wymianę lub zwrot panelu.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje