LM270WQ1-SDC2 27.0 cala 2560*1440 Panel ekranu LCD
Nazwa marki: LG
Numer modelu: LM270WQ1-SDC2
Nazwa modelu:
LM270WQ1-SDC2
Rozmiar przekątny:
27,0"
Rozstrzygnięcie:
2560 ((RGB) × 1440, Quad-HD 108PPI
Obszar aktywny:
596,736 (szer.) × 335,664 (wys.) mm
Kąt widzenia:
89/89/89/89 (typowo) (CR≥10)
Tryb wyświetlania:
IPS, zwykle czarny, przepuszczalny
Wyświetlanie kolorów:
16,7 mln 100% sRGB
Rodzaj światła:
6 strun WLED, 39 tys. godzin, bez sterownika
Używane do::
Monitor stacjonarny
Typ sygnału:
eDP (4 linie), złącze 30-pinowe
Opis produktu
LM270WQ1-SDC2 Panel LCD Szczegóły produktu:
Marka Wyświetlacz LG
Model P/N LM270WQ1-SDC2
Rozmiar przekątny 27.0"
Rodzaj paneli a-Si TFT-LCD, LCM
Rozstrzygnięcie 2560 ((RGB) × 1440, Quad-HD 108PPI
Format pikseli Wyróżnienie:
Obszar aktywny 596.736 ((W) × 335.664 ((H) mm
Otwarcie bezelu 601.7 ((W) × 340,7 ((H) mm
Wielkość zarysu 630 ((W) × 376.13 ((H) × 22.3 ((D) mm
Powierzchnia Odblask (Haz 0%), twarda powłoka (2H), antyrefleksja
Jasność 420 cd/m2 (typ.)
Wskaźnik kontrastu 10001 (typowy) (TM)
Kąt widzenia 89/89/89/89 (typ) ((CR≥10)
Tryb wyświetlania IPS, zazwyczaj czarny, nadajnik
Najlepszy widok na Symetria
Czas reakcji 6.5/7.5 (typ.) ((Tr/Td)
Wyświetlanie kolorów 16.7M 100%sRGB
Rodzaj światła 6 strun WLED, 39K godzin, bez kierowcy
Częstotliwość 60 Hz
Ekran dotykowy Bez
Waga paneli 40,60 kg (typowy)
Zastosowanie Monitor na pulpicie
Interfejs sygnału eDP (4 pasy), 30 pinów
Napięcie wejściowe 12.0V (typ.)
Środowisko Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C
LM270WQ1-SDC2 Panel LCD Wysyłka i opakowanie:
LM270WQ1-SDC2 27.0 cala 2560*1440 Panel ekranu LCD 0
LM270WQ1-SDC2 Ekran LCD Czas dostawy:
LM270WQ1-SDC2 ekran LCD zwraca:
LM270WQ1-SDC2 Przypomnienie na ekranie LCD:
LM270WQ1-SDC2 Panel LCD FAQ:
P: Jak wysyłasz moje towary?LM270WQ1-SDC2?
P: Jak długa jest gwarancjaLM270WQ1-SDC2?
A: 90 dni gwarancji.
P: Jest pan firmą produkcyjną czy handlową?
P: Czy możesz zadeklarować moje zamówienie panelu LCDLG LM270WQ1-SDC2 Za bardzo niską cenę?
A: Tak, możemy. Proszę poinformować nas przed wysyłką.
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%