| Nazwa marki: | BOE |
| Numer modelu: | BA050WV4-601 |
| MOQ: | 2 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union, MoneyGram |
BA050WV4-601 5,0 cala 480*800 LCD ekran do telefonu komórkowego
BA050WV4-601 Panel LCD Szczegóły produktu
| Marka | BOE |
| Model P/N | BA050WV4-601 |
| Rozmiar przekątny | 5.0" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, CELL, Full Cell |
| Rozstrzygnięcie | 480 (RGB) × 800, WVGA 186PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 65.52 ((W) × 109.2 ((H) mm |
| Kontur (mm) | 690,32 × 118,1 × 0,6 (H × V × D) |
| Leczenie | Bez polaryzatora |
| Światłość | 0 cd/m2 |
| Wskaźnik kontrastu | 500: 1 (typowy) (TM) |
| Kąt widzenia | 60/70/70/70 (typ) |
| Odpowiedź | 25 (typ.) ((Tr+Td) ms |
| Dobry widok na | Dziewiąta. |
| Tryb pracy | TN, zazwyczaj biały, nadający |
| Grubość szkła | 00,30+0,30 mm |
| Przekaźność | 50,75% (typowy) (z polaryzatorem) |
| Głębokość koloru | 16.7M 50% NTSC |
| Podświetlenie | Brak B/L |
| Masę | 12.0g |
| Używane do: | Telefon komórkowy |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Wykaz IC sterownika | SuggestCOGOTM8009A, NT35510 |
| Maksymalna ocena | Temperatura przechowywania: -30 ~ 80 °C Temperatura pracy: -20 ~ 70 °C |
| BA050WV4-601 5,0 cala 480*800 LCD ekran do telefonu komórkowego | |
BA050WV4-601 Panel LCD Wysyłka i pakiet:
![]()
P: Czy jest pan firmą produkcyjną lub handlową?
A: Shenzhen YONG SHENG INNOVATIVE TECHNOLOGY Co, Ltd jest firmą handlową. Jesteśmy profesjonalnymi dystrybutorami paneli LCD.Naszym celem jest dostarczanie naszym klientom najlepszych produktów.
P: Kiedy będzie mój zamówienie Statek BA050WV4-601?
A: Zamówienie jest wysyłane w ciągu 1-2 dni roboczych od otrzymania płatności.
P: Czy można zadeklarować niską wartość mojego zamówienia podczas wysyłki?
A: Tak, możemy zrobić to dla Ciebie, jeśli potrzebujesz.
P: Co się stanie, jeśli panel LCD BA050WV4-601 nie działa?
A: Wszystkie towary zostaną sprawdzone przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, proszę sprawdzić cały kabel podłączający ponownie. Jeśli nadal występują problemy, akceptujemy wymianę lub zwrot panelu.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje