| Nazwa marki: | LG Display |
| Numer modelu: | LM250WW1-SSA1 |
| MOQ: | 2 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
LM250WW1-SSA1 25,0 cala 2560*1080 Panel LCD dla monitora LG 25UM65
LM250WW1-SSA1 Panel LCD Szczegóły produktu:
| Marka | Wyświetlacz LG |
| Model P/N | LM250WW1-SSA1 |
| Rozmiar przekątny | 25.0" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 2560 ((RGB) × 1080, CSHD 111PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 585.216 ((W) × 246.888 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | - |
| Wielkość zarysu | 602.2 ((W) × 271.2 ((H) × 17.4 ((D) mm |
| Jasność | 250 cd/m2 (typ.) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ) ((CR≥10) |
| Najlepszy widok na | Symetria |
| Wyświetlanie kolorów | 16.7M 99%sRGB |
| Częstotliwość | 60 Hz |
| Waga | 2.42/2.54kg (typ./maks.) |
| Powierzchnia | Powierzchnia przeciwbłyskowa, twarda powłoka (3H) |
| Wskaźnik kontrastu | 10001 (typowy) (TM) |
| Tryb wyświetlania | IPS, zazwyczaj czarny, nadajnik |
| Czas reakcji | 14 (typ) ((G do G) |
| Rodzaj światła | 15S4P WLED, 30K godzin, bez kierowcy |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Zastosowanie | Monitor na pulpicie |
| Interfejs sygnału | LVDS (4 ch, 8-bitowy), 92 szpilki |
| Napięcie wejściowe | 10.0V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C |
| LM250WW1-SSA1 25,0 cala 2560*1080 Panel LCD dla monitora LG 25UM65 | |
LM250WW1-SSA1 Płatność za ekran LCD:
LM250WW1-SSA1 Panel LCD Wysyłka i opakowanie:
![]()
LM250WW1-SSA1 Ekran LCD Wysyłka:
LM250WW1-SSA1 Panel LCD FAQ:
P: Czy możesz przetestowaćLM250WW1-SSA1 przed wysyłką?
Oczywiście, nasz panel LCD LM250WW1-SSA1 został ściśle przetestowany przed wysyłką.
P: Jak zamówićLG LM250WW1-SSA1?
A: Akceptujemy T / T, Paypal, western union.
P: Jak długa jest gwarancja LCD?LM250WW1-SSA1?
90 dni.
P: Co się stanie, jeśli Panel LCDLM250WW1-SSA1Nie mogę pracować?
Odpowiedź: LM250WW1-SSA1 został przetestowany przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, proszę sprawdzić cały kabel podłączający ponownie. Jeśli nadal występują problemy, akceptujemy panel wymiany lub zwrotu.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje