| Nazwa marki: | BOE |
| Numer modelu: | AV101HDM-N11 |
| MOQ: | 2 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union, MoneyGram |
AV101HDM-N11 10,1 cala LCD Display LCD
AV101HDM-N11 Panel LCD Dane dotyczące produktu:
| Marka | BOE |
| Model P/N | AV101HDM-N11 |
| Rozmiar przekątny | 10.1" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 1280 ((RGB) × 720, WXGA 145PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 223.68 ((W) × 125.82 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | - |
| Jasność | - |
| Wskaźnik kontrastu | 10001 (typowy) (TM) |
| Kąt widzenia | 85/85/85/85 (typ) |
| Tryb wyświetlania | ADS, zazwyczaj czarny, nadający |
| Najlepszy widok na | Symetria |
| Czas reakcji | - |
| Wyświetlanie kolorów | 16.7M |
| Rodzaj światła | WLED |
| Częstotliwość | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Waga paneli | - |
| Zastosowanie | Wyświetlacz samochodowy |
| Środowisko | Temperatura pracy: -40 ~ 85 °C; Temperatura przechowywania: -40 ~ 90 °C |
| AV101HDM-N11 10,1 cala LCD Display LCD | |
AV101HDM-N11 Panel LCD Wysyłka i opakowanie:
![]()
AV101HDM-N11 Panel LCD FAQ:
P: Czy jest pan firmą produkcyjną lub handlową?
A: Shenzhen YONG SHENG INNOVATIVE TECHNOLOGY Co, Ltd jest firmą handlową. Jesteśmy profesjonalnymi dystrybutorami paneli LCD.Naszym celem jest dostarczanie naszym klientom najlepszych produktów.
P: Kiedy mój zamówienie AV101HDM-N11 zostanie wysłane?
A: Zamówienie jest wysyłane w ciągu 1-2 dni roboczych od otrzymania płatności.
P: Czy można zadeklarować niską wartość mojego zamówienia podczas wysyłki?
A: Tak, możemy zrobić to dla Ciebie, jeśli potrzebujesz.
P: Co się stanie, jeśli panel LCD AV101HDM-N11 nie będzie działał?
A: Wszystkie towary zostaną sprawdzone przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, proszę sprawdzić cały kabel podłączający ponownie. Jeśli nadal występują problemy, akceptujemy wymianę lub zwrot panelu.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje