| Nazwa marki: | BOE |
| Numer modelu: | AV101HDM-N10 |
| MOQ: | 2 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union, MoneyGram |
AV101HDM-N10 10,1 cala LCD Monitor LCD
AV101HDM-N10 Panel LCD Dane dotyczące produktu:
| Marka | BOE |
| Model P/N | AV101HDM-N10 |
| Rozmiar przekątny | 10.1" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 1280 ((RGB) × 720, WXGA 145PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 223.68 ((W) × 125.82 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | 226.68 ((W) × 128.52 ((H) mm |
| Wielkość zarysu | 238.5 ((W) × 144.14 ((H) × 21.6 ((D) mm |
| Leczenie | Antiglare |
| Światłość | 900 cd/m2 (typ.) |
| Wskaźnik kontrastu | 1000: 1 (typowy) (TM) |
| Kąt widzenia | 85/85/85/85 (typ) |
| Odpowiedź | 30 (typowy) (Tr+Td) ms |
| Dobry widok na | Symetria |
| Tryb pracy | ADS, zazwyczaj czarny, nadający |
| Głębokość koloru | 16.7M 85% NTSC |
| Podświetlenie | WLED, 10K godzin, bez kierowcy |
| Używane do: | Wysoka jasność na zewnątrz, wyświetlacz samochodowy |
| Prędkość odświeżania | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Rodzaj sygnału | LVDS (1 ch, 8-bitowy), 50 pinów |
| Zasilanie napięciem | 6.3/-6.3/20/-12V (typ.) ((VDDP/VDDN/VGH/VGL) |
| Maksymalna ocena | Temperatura przechowywania: -40 ~ 90 °C Temperatura pracy: -40 ~ 85 °C |
| AV101HDM-N10 10,1 cala LCD Monitor LCD | |
AV101HDM-N10 Panel LCD Wysyłka i opakowanie:
![]()
AV101HDM-N10 Panel LCD FAQ:
P: Kiedy mój zamówienie AV101HDM-N10 zostanie wysłane?
A: Zamówienie jest wysyłane w ciągu 1-2 dni roboczych od otrzymania płatności.
P: Czy można zadeklarować niską wartość mojego zamówienia podczas wysyłki?
A: Tak, możemy zrobić to dla Ciebie, jeśli potrzebujesz.
P: Co się stanie, jeśli panel LCD AV101HDM-N10 nie będzie działał?
A: Wszystkie towary zostaną sprawdzone przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, proszę sprawdzić cały kabel podłączający ponownie. Jeśli nadal występują problemy, akceptujemy wymianę lub zwrot panelu.
P: Czy jest pan firmą produkcyjną lub handlową?
A: Shenzhen YONG SHENG INNOVATIVE TECHNOLOGY Co, Ltd jest firmą handlową. Jesteśmy profesjonalnymi dystrybutorami paneli LCD.Naszym celem jest dostarczanie naszym klientom najlepszych produktów.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje