| Nazwa marki: | BOE |
| Numer modelu: | AV090HDM-N13 |
| MOQ: | 2 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union, MoneyGram |
AV090HDM-N13 9,0 cala LCD ekran wyświetlacz LCD Panel
AV090HDM-N13 Panel LCD Dane dotyczące produktu:
| Marka | BOE |
| Model P/N | AV090HDM-N13 |
| Rozmiar przekątny | 9.0" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 1280 ((RGB) × 720, WXGA 163PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 198.72 ((W) × 111.78 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | 200.9 ((W) × 113.8 ((H) mm |
| Wielkość zarysu | 210.7 ((W) × 124.45 ((H) × 8.15 ((D) mm |
| Jasność | 800 cd/m2 (typ.) |
| Kąt widzenia | 80/80/80/80 (typ) |
| Najlepszy widok na | Symetria |
| Wyświetlanie kolorów | 16.7M 100%sRGB |
| Częstotliwość | 60 Hz |
| Waga | - |
| Powierzchnia | Powierzchnia antyglare, twarda |
| Wskaźnik kontrastu | 9001 (typowy) (TM) |
| Tryb wyświetlania | ADS, zazwyczaj czarny, nadający |
| Czas reakcji | 25 (typ.) ((Tr+Td) |
| Rodzaj światła | 9S3P WLED, 30K godzin, bez kierowcy |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Zastosowanie | Wyświetlacz samochodowy |
| Interfejs sygnału | LVDS (1 ch, 8-bitowy), 60 pinówFPC |
| Napięcie wejściowe | 3.3/18.4/12.2V (typ.) ((VCC/VHG/CGL) |
| Środowisko | Temperatura pracy: -35 ~ 85 °C; Temperatura przechowywania: -40 ~ 90 °C; Poziom drgań: 3,0 G (29,4 m/s2) |
| AV090HDM-N13 9,0 cala LCD ekran wyświetlacz LCD Panel | |
AV090HDM-N13 Panel LCD Wysyłka i pakiet:
![]()
AV090HDM-N13 Panel LCD FAQ:
P: Kiedy mój zamówienie AV090HDM-N13 zostanie wysłane?
A: Zamówienie jest wysyłane w ciągu 1-2 dni roboczych od otrzymania płatności.
P: Czy można zadeklarować niską wartość mojego zamówienia podczas wysyłki?
A: Tak, możemy zrobić to dla Ciebie, jeśli potrzebujesz.
P: Co się stanie, jeśli panel LCD AV090HDM-N13 nie będzie działał?
A: Wszystkie towary zostaną sprawdzone przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, proszę sprawdzić cały kabel podłączający ponownie. Jeśli nadal występują problemy, akceptujemy wymianę lub zwrot panelu.
P: Czy jest pan firmą produkcyjną lub handlową?
A: Shenzhen YONG SHENG INNOVATIVE TECHNOLOGY Co, Ltd jest firmą handlową. Jesteśmy profesjonalnymi dystrybutorami paneli LCD.Naszym celem jest dostarczanie naszym klientom najlepszych produktów.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje