| Nazwa marki: | BOE |
| Numer modelu: | AV090HDE-N12 |
| MOQ: | 2 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union, MoneyGram |
AV090HDE-N12 9,0 cala ekran LCD wyświetlacz LCD Panel
AV090HDE-N12 Panel LCD Dane dotyczące produktu:
| Marka | BOE |
| Model P/N | AV090HDE-N12 |
| Rozmiar przekątny | 9.0" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, CELL, Full Cell |
| Rozstrzygnięcie | 1280 ((RGB) × 720, WXGA 163PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 198.72 ((W) × 111.78 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | - |
| Ograniczenie (mm) | 203.72×120.58×1 (H×V×D) |
| Leczenie | - |
| Światłość | 0 cd/m2 |
| Wskaźnik kontrastu | 1000: 1 (typowy) (TM) |
| Kąt widzenia | 80/80/80/80 (min.) ((CR≥10) |
| Odpowiedź | 40/80 (typ.) ((Tr/Td) ms |
| Dobry widok na | Symetria |
| Tryb pracy | HADS, zazwyczaj czarny, przenośny |
| Grubość szkła | 00,50+0,50 mm |
| Przekaźność | 40,0% (typowy) (z polaryzatorem) |
| Głębokość koloru | 16.7M 70%NTSC |
| Podświetlenie | Brak B/L |
| Masę | - |
| Używane do: | Wyświetlacz samochodowy |
| Prędkość odświeżania | - |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Maksymalna ocena | Temperatura przechowywania: -40 ~ 95 °C Temperatura pracy: -40 ~ 85 °C |
| AV090HDE-N12 9,0 cala ekran LCD wyświetlacz LCD Panel | |
AV090HDE-N12 Panel LCD Wysyłka i opakowanie:
![]()
AV090HDE-N12 Panel LCD FAQ:
P: Czy jest pan firmą produkcyjną lub handlową?
A: Shenzhen YONG SHENG INNOVATIVE TECHNOLOGY Co, Ltd jest firmą handlową. Jesteśmy profesjonalnymi dystrybutorami paneli LCD.Naszym celem jest dostarczanie naszym klientom najlepszych produktów.
P: Kiedy zostanie wysłane moje zamówienie AV090HDE-N12?
A: Zamówienie jest wysyłane w ciągu 1-2 dni roboczych od otrzymania płatności.
P: Czy można zadeklarować niską wartość mojego zamówienia podczas wysyłki?
A: Tak, możemy zrobić to dla Ciebie, jeśli potrzebujesz.
P: Co się stanie, jeśli panel LCD AV090HDE-N12 nie będzie działał?
A: Wszystkie towary zostaną sprawdzone przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, proszę sprawdzić cały kabel podłączający ponownie. Jeśli nadal występują problemy, akceptujemy wymianę lub zwrot panelu.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje