LM240WU2-SLB4 24,0 cala 1920*1200 Panel LCD Moduł dla LG
Nazwa marki: LG Display
Numer modelu: LM240WU2-SLB4
Nazwa modelu:
LM240WU2-SLB4
Rozmiar przekątny:
24,0"
Rozstrzygnięcie:
1920 (RGB) × 1200, WUXGA 94 PPI
Obszar aktywny:
518,4 (szer.) × 324 (wys.) mm
Kąt widzenia:
89/89/89/89 (typowo) (CR≥10)
Tryb działania:
IPS, zwykle czarny, przepuszczalny
Wsparcie koloru:
16.7M 72%NTSC
Źródło światła:
CCFL [14 szt.], 50 tys. godzin, z falownikiem
Zastosowanie:
Monitor stacjonarny
Typ interfejsu:
LVDS (2 kanały, 8 bitów), 30-pinowe złącze
Opis produktu
LM240WU2-SLB4 Panel LCD Dane dotyczące produktu:
Marka LG
Model P/N LM240WU2-SLB4
Rozmiar przekątny 24.0"
Rodzaj paneli a-Si TFT-LCD, LCM
Rozstrzygnięcie 1920 ((RGB) × 1200, WUXGA 94PPI
Format pikseli Wyróżnienie:
Obszar aktywny 518.4 ((W) ×324 ((H) mm
Otwarcie bezelu 523.4 ((W) × 329.0 ((H) mm
Oryginalny Dim. 546.4 ((H) × 350 ((V) × 29,4 ((D) mm
Leczenie Odblask (Haze 0%), twarda powłoka (2H)
Światłość 400 cd/m2 (typ.)
Wskaźnik kontrastu 8001 (typowy) (TM)
Wyświetlanie kierunku Symetria
Czas reakcji 5.5/6.5 (typ.) ((Tr/Td)
Kąt widzenia 89/89/89/89 (typ) ((CR≥10)
Tryb działania IPS, zazwyczaj czarny, nadajnik
Wsparcie koloru 16.7M 72%NTSC
Źródło światła CCFL (14 sztuk), 50K godzin, z Inwerterem
Waga 2.65/2.80kg (typ/maks.)
Zaprojektowane do: Monitor na pulpicie
Prędkość obrazu 60 Hz
Panel dotykowy Bez
Typ interfejsu LVDS (2 ch, 8-bitowy), 30 pinów
Zasilanie 12.0V (typ.)
Środowisko Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C
LM240WU2-SLB4 ekran LCD O nas:
LM240WU2-SLB4 płatność za ekran LCD:
LM240WU2-SLB4 Panel LCD Wysyłka i opakowanie:
LM240WU2-SLB4 24,0 cala 1920*1200 Panel LCD Moduł dla LG 0
LM240WU2-SLB4 Ekran LCD Dostawa:
LM240WU2-SLB4 Panel LCD FAQ:
P: Jak długa jest gwarancjaLM240WU2-SLB4 ?
A: 90 dni gwarancji.
P: Jak mogę namierzyć mój ord?o ofLG LM240WU2-SLB4?
Odpowiedź: damy Ci numer śledzenia, a następnie możesz śledzić zamówienie z strony internetowej.
P: Jeśli ja to zamówię.LM240WU2-SLB4Kiedy odesłasz towar?
A: Zamówienie zostanie wysłane w ciągu 2-3 dni roboczych od otrzymania płatności.
P: Czy akceptujesz zamówienia na próbkiLM240WU2-SLB4 ?
O: Oczywiście! Zamówienie na próbki jest mile widziane!
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%