| Nazwa marki: | BOE |
| Numer modelu: | AV080WVB-NW1 |
| MOQ: | 2 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union, MoneyGram |
AV080WVB-NW1 8,0 cali LCD Panel Screen Display dla BOE
AV080WVB-NW1 Panel LCD Dane dotyczące produktu:
| Marka | BOE |
| Model P/N | AV080WVB-NW1 |
| Rozmiar przekątny | 8.0" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, CELL, FOG |
| Rozstrzygnięcie | 800 ((RGB) × 480, WVGA 117PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 176.4 ((W) ×99.36 ((H) mm |
| Wielkość zarysu | 181.64 ((W) × 110 ((H) × 1,27 ((D) mm |
| Powierzchnia | Antiglare (Haze 25%) |
| Jasność | 0 cd/m2 |
| Wskaźnik kontrastu | 8001 (typowy) (TM) |
| Kąt widzenia | 80/80/80/80 (typ) |
| Tryb wyświetlania | ADS, zazwyczaj czarny, nadający |
| Najlepszy widok na | Symetria |
| Czas reakcji | 30 (typ.) ((Tr+Td) |
| Głębokość szkła | 00,50+0,50 mm |
| Przekaźność | 60,1% (typowy) (z polaryzatorem) |
| Wyświetlanie kolorów | 262K/16.7M 50%NTSC |
| Rodzaj światła | Brak B/L |
| Ekran dotykowy | Bez |
| System sterowania | Wbudowany COGB 1 źródło + 1 chip bramy |
| Zastosowanie | Wyświetlacz samochodowy |
| Interfejs sygnału | RGB równoległy (1 ch, 6/8-bit), 50 pinów FPC |
| Napięcie wejściowe | 3.3/10.75/21/-8V (typ.) ((VDD/AVDD/VGH/VGL) |
| Środowisko | Temperatura pracy: -20 ~ 70 °C; Temperatura przechowywania: -30 ~ 80 °C |
| AV080WVB-NW1 8,0 cali LCD Panel Screen Display dla BOE | |
AV080WVB-NW1 Panel LCD Wysyłka i opakowanie:
![]()
AV080WVB-NW1 Panel LCD FAQ:
P: Czy jest pan firmą produkcyjną lub handlową?
A: Shenzhen YONG SHENG INNOVATIVE TECHNOLOGY Co, Ltd jest firmą handlową. Jesteśmy profesjonalnymi dystrybutorami paneli LCD.Naszym celem jest dostarczanie naszym klientom najlepszych produktów.
P: Kiedy zostanie wysłane moje zamówienie AV080WVB-NW1?
A: Zamówienie jest wysyłane w ciągu 1-2 dni roboczych od otrzymania płatności.
P: Czy można zadeklarować niską wartość mojego zamówienia podczas wysyłki?
A: Tak, możemy zrobić to dla Ciebie, jeśli potrzebujesz.
P: Co się stanie, jeśli panel LCD AV080WVB-NW1 nie będzie działał?
A: Wszystkie towary zostaną sprawdzone przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, proszę sprawdzić cały kabel podłączający ponownie. Jeśli nadal występują problemy, akceptujemy wymianę lub zwrot panelu.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje