| Nazwa marki: | BOE |
| Numer modelu: | AV080WSM-NW1 |
| MOQ: | 2 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union, MoneyGram |
AV080WSM-NW1 8,0 cali LCD Panel Screen Display dla BOE
AV080WSM-NW1 Panel LCD Dane dotyczące produktu:
| Marka | BOE |
| Model P/N | AV080WSM-NW1 |
| Rozmiar przekątny | 8.0" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 1024 ((RGB) × 600, WSVGA 148PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 176.64(W) ×99.36(H) mm |
| Otwarcie bezelu | 180.1 ((W) × 103.4 ((H) mm |
| Oryginalny Dim. | 192.8 ((H) × 116.9 ((V) × 5.2 ((D) mm |
| Leczenie | Antiglare |
| Światłość | 600 cd/m2 (typ.) |
| Wskaźnik kontrastu | 8001 (typowy) (TM) |
| Wyświetlanie kierunku | Symetria |
| Czas reakcji | 14/11 (typ) |
| Kąt widzenia | 80/80/80/80 (typ) |
| Tryb działania | ADS, zazwyczaj czarny, nadający |
| Wsparcie koloru | 262K/16.7M 50%NTSC |
| Źródło światła | WLED [5S6P], W/O Kierowca |
| Waga | 176/180 g (typ/maks.) |
| Zaprojektowane do: | Wyświetlacz samochodowy |
| Prędkość obrazu | 60 Hz |
| Panel dotykowy | Bez |
| Typ interfejsu | LVDS (1 ch, 8-bitowy), 40 pinówFPC |
| Zasilanie | 3.3/11.5/18.0/-10.0V (typ.) ((VDD/AVDD/VGH/VGL) |
| Środowisko | Temperatura pracy: -20 ~ 70 °C; Temperatura przechowywania: -30 ~ 80 °C |
| AV080WSM-NW1 8,0 cali LCD Panel Screen Display dla BOE | |
AV080WSM-NW1 Panel LCD Wysyłka i opakowanie:
![]()
AV080WSM-NW1 Panel LCD FAQ:
P: Kiedy zostanie wysłane moje zamówienie AV080WSM-NW1?
A: Zamówienie jest wysyłane w ciągu 1-2 dni roboczych od otrzymania płatności.
P: Czy można zadeklarować niską wartość mojego zamówienia podczas wysyłki?
A: Tak, możemy zrobić to dla Ciebie, jeśli potrzebujesz.
P: Co się stanie, jeśli panel LCD AV080WSM-NW1 nie będzie działał?
A: Wszystkie towary zostaną sprawdzone przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, proszę sprawdzić cały kabel podłączający ponownie. Jeśli nadal występują problemy, akceptujemy wymianę lub zwrot panelu.
P: Czy jest pan firmą produkcyjną lub handlową?
A: Shenzhen YONG SHENG INNOVATIVE TECHNOLOGY Co, Ltd jest firmą handlową. Jesteśmy profesjonalnymi dystrybutorami paneli LCD.Naszym celem jest dostarczanie naszym klientom najlepszych produktów.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje