| Nazwa marki: | BOE |
| Numer modelu: | AV070WVM-N14 |
| MOQ: | 2 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
AV070WVM-N14 7,0 cala Ekran LCD do wyświetlacza samochodowego
AV070WVM-N14 Panel LCD Dane dotyczące produktu:
| Marka | BOE |
| Model P/N | AV070WVM-N14 |
| Rozmiar przekątny | 7.0" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 800 ((RGB) × 480, WVGA 133PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 152.4 ((W) × 91.44 ((H) mm |
| Wielkość zarysu | 164.3(W) × 106,54(H) × 17,75(D) mm |
| Powierzchnia | Antiglare |
| Jasność | 1000 cd/m2 (typ.) |
| Wskaźnik kontrastu | 10001 (typowy) (TM) |
| Kąt widzenia | 85/85/85/85 (typ) |
| Tryb wyświetlania | ADS, zazwyczaj czarny, nadający |
| Najlepszy widok na | Symetria |
| Czas reakcji | 30/30 (typ.) ((Tr/Td) |
| Wyświetlanie kolorów | 16.7M 70%NTSC |
| Rodzaj światła | 7S3PWLED, 30K godzin, bez kierowcy |
| Częstotliwość | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Zastosowanie | Wysoka jasność na zewnątrz, wyświetlacz samochodowy |
| Interfejs sygnału | RGB równoległy (1 ch, 8-bitowy) + SPI, 50 pinówFPC |
| Napięcie wejściowe | 3.3V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: -40 ~ 85 °C; Temperatura przechowywania: -40 ~ 90 °C |
| AV070WVM-N14 7,0 cala Ekran LCD do wyświetlacza samochodowego | |
AV070WVM-N14 Panel LCD Wysyłka i opakowanie:
![]()
AV070WVM-N14 Panel LCD FAQ:
P: Co zrobić, jeśli nie mogę znaleźć ekranu, którego potrzebuję w Twoich listach?
A: Powinniśmy mieć go na magazynie, prosimy o kontakt z nami bezpośrednio. Jeśli go nie mamy, możemy zrobić co w naszej mocy, aby go znaleźć.
P: Dlaczego czas dostawy dużych zamówień jest długi?
A: Wszystkie panele LCD są ściśle testowane przed wysyłką, aby upewnić się, że otrzymasz panel LCD dobrej jakości i dobrze działa!
P: Czy można zadeklarować niską wartość mojego zamówienia podczas wysyłki?
A: Tak, możemy zrobić to dla Ciebie, jeśli potrzebujesz.
P: Co się stanie, jeśli panel LCD AV070WVM-N14 Nie mogę pracować?
A: Wszystkie towary zostaną sprawdzone przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, proszę sprawdzić cały kabel podłączający ponownie. Jeśli nadal występują problemy, akceptujemy wymianę lub zwrot panelu.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje