| Nazwa marki: | LG Display |
| Numer modelu: | LM238WF7-SSA1 |
| MOQ: | 2 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
LM238WF7-SSA1 23,8 cala 1920*1080 Panel LCD Moduł
LM238WF7-SSA1 Panel LCD Szczegóły produktu:
| Marka | Wyświetlacz LG |
| Model P/N | LM238WF7-SSA1 |
| Rozmiar przekątny | 23.8" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 92PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 527.04 ((W) × 296.46 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | - |
| Wielkość zarysu | 534.9 ((W) × 307 ((H) × 12,8 ((D) mm |
| Powierzchnia | Antiglare (Haze 25%), twarda powłoka (3H) |
| Jasność | 250 cd/m2 (typ.) |
| Wskaźnik kontrastu | 10001 (typowy) (TM) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ) ((CR≥10) |
| Tryb wyświetlania | IPS, zazwyczaj czarny, nadajnik |
| Najlepszy widok na | Symetria |
| Czas reakcji | 14 (typ) ((G do G) |
| Wyświetlanie kolorów | 16.7M 100%sRGB |
| Rodzaj światła | 17S4PWLED, 30K godzin, bez kierowcy |
| Częstotliwość | 120 Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Waga paneli | 20,25/2,36 kg (typ/maks.) |
| Zastosowanie | Monitor, gry. |
| Interfejs sygnału | eDP (4 pasy), HBR1 (2,7 G/pas), 30 pinów |
| Napięcie wejściowe | 5.0V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C |
| LM238WF7-SSA1 23,8 cala 1920*1080 Panel LCD Moduł | |
LM238WF7-SSA1 Panel LCD Wysyłka i opakowanie:
![]()
LM238WF7-SSA1 Ekran LCD Wysyłka:
LM238WF7-SSA1 Panel LCD FAQ:
P:Kiedy wyślesz, jeśli zamówię.LM238WF7-SSA1?
A: Zamówienie jest wysyłane w ciągu 1-2 dni roboczych od otrzymania płatności.
P: Jak zamówićLG LM238WF7-SSA1 ?
A: Akceptujemy T/T, PAYPAL, WESTERN UNION.
P: Czy możesz to przetestować?23.8Panel lcd o szerokości 1 cmLM238WF7-SSA1przed wysyłką?
Nie martw się, LM238WF7-SSA1 zostanie przetestowany przed wysyłką.
P: Co się stanie, jeśliLG LM238WF7-SSA1Nie mogę?
Odpowiedź: Nasz LG LM238WF7-SSA1 został przetestowany przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, proszę sprawdzić cały kabel podłączający ponownie. Jeśli nadal występują problemy, akceptujemy wymianę lub zwrot panelu.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje