| Nazwa marki: | LG Display |
| Numer modelu: | LM238WF4-SSP1 |
| MOQ: | 2 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
LM238WF4-SSP1 23,8 cali Monitor Ekran LCD Do DELL U2422H
LM238WF4-SSP1 Panel LCD Szczegóły produktu:
| Marka | Wyświetlacz LG |
| Model P/N | LM238WF4-SSP1 |
| Rozmiar przekątny | 23.8" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 92PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 527.04 ((W) × 296.46 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | - |
| Oryginalny Dim. | 534.9 ((W) × 307 ((H) × 13,1 ((D) mm |
| Światłość | 250 cd/m2 (typ.) |
| Wyświetlanie kierunku | Symetria |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ) ((CR≥10) |
| Wsparcie koloru | 16.7M 99% sRGB |
| Waga | 20,25/2,36 kg (typ/maks.) |
| Prędkość obrazu | 60 Hz |
| Leczenie | Antiglare (Haze 25%), twarda powłoka (3H) |
| Wskaźnik kontrastu | 10001 (typowy) (TM) |
| Czas reakcji | 14 (typ) ((G do G) |
| Tryb działania | IPS, zazwyczaj czarny, nadajnik |
| Źródło światła | WLED [17S4P], 30K godzin, bez kierowcy |
| Zaprojektowane do: | Monitor na pulpicie |
| Panel dotykowy | Bez |
| Typ interfejsu | LVDS (2 ch, 8-bitowy) 30 pinów |
| Zasilanie | 5.0V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C |
| LM238WF4-SSP1 23,8 cali Monitor Ekran LCD Do DELL U2422H | |
LM238WF4-SSP1 Panel LCD Wysyłka i opakowanie:
![]()
LM238WF4-SSP1 Panel LCD FAQ:
P: Kiedy będzie mój zamówienie23.8LCD o szerokości 10 cmPanelLM238WF4-SSP1Statek?
A: Zamówienie jest wysyłane w ciągu 1-2 dni roboczych od otrzymania płatności.
P: Czy możesz to przetestować?23.8Panel lcd o szerokości 1 cmLM238WF4-SSP1przed wysyłką?
Nie martw się, LM238WF4-SSP1 został przetestowany przed wysyłką.
P: Co się stało?fLM238WF4-SSP1Nie mogę pracować?
Odpowiedź: LM238WF4-SSP1 zostanie przetestowany przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, proszę sprawdzić cały kabel podłączający ponownie. Jeśli nadal występują problemy, akceptujemy wymianę lub zwrot panelu.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje