| Nazwa marki: | KOE |
| Numer modelu: | TX43D85VM0BAA |
| MOQ: | 2 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
TX43D85VM0BAA 17,0 cali 1280*768 Panel ekranu LCD dla KOE
TX43D85VM0BAA Panel LCD Szczegóły produktu
| Marka | HITACHI |
| Model P/N | TX43D85VM0BAA |
| Rozmiar przekątny | 17.0" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 1280 ((RGB) × 768, WXGA 87PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 369.6 ((W) × 221.76 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | - |
| Oryginalny Dim. | 400 ((H) × 258 ((V) mm |
| Leczenie | Antiglare |
| Światłość | 370 cd/m2 (typ.) |
| Wskaźnik kontrastu | 8501 (typowy) (TM) |
| Wyświetlanie kierunku | Symetria |
| Czas reakcji | - |
| Kąt widzenia | 85/85/85/85 (typ) |
| Tryb działania | S-IPS, zazwyczaj czarny, nadający |
| Wsparcie koloru | 16.7M |
| Źródło światła | CCFL [6 sztuk] |
| Waga | 2.20kg |
| Zaprojektowane do: | Monitor na pulpicie |
| Prędkość obrazu | 60 Hz |
| Panel dotykowy | - |
| Typ interfejsu | LVDS (1 ch, 8-bitowy) |
| TX43D85VM0BAA 17,0 cali 1280*768 Panel ekranu LCD dla KOE | |
TX43D85VM0BAA Panel LCD Wysyłka i opakowanie:
![]()
TX43D85VM0BAA Panel LCD FAQ:
P: Kiedy zostanie wysłany mój zamówienie TX43D85VM0BAA?
A: Zamówienie jest wysyłane w ciągu 1-2 dni roboczych od otrzymania płatności.
P: Czy można zadeklarować niską wartość mojego zamówienia podczas wysyłki?
A: Tak, możemy zrobić to dla Ciebie, jeśli potrzebujesz.
P: Co się stanie, jeśli panel LCD TX43D85VM0BAA, który otrzymałem, nie będzie działał?
A: Wszystkie towary zostaną sprawdzone przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, proszę sprawdzić cały kabel podłączający ponownie. Jeśli nadal występują problemy, akceptujemy wymianę lub zwrot panelu.
P: Czy jest pan firmą produkcyjną lub handlową?
A: Shenzhen YONG SHENG INNOVATIVE TECHNOLOGY Co, Ltd jest firmą handlową. Jesteśmy profesjonalnymi dystrybutorami paneli LCD.Naszym celem jest dostarczanie naszym klientom najlepszych produktów.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje