| Nazwa marki: | KOE |
| Numer modelu: | TX43D57VC0CAA |
| MOQ: | 2 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
TX43D57VC0CAA 17,0 cali 1280*1024 Panel ekranu LCD dla KOE
TX43D57VC0CAA Panel LCD Dane dotyczące produktu:
| Marka | HITACHI |
| Model P/N | TX43D57VC0CAA |
| Rozmiar przekątny | 17.0" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 1280 ((RGB) × 1024, SXGA 96PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 337.92 ((W) × 270.336 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | 341.5 ((W) × 274.6 ((H) mm |
| Oryginalny Dim. | 368 ((H) × 306 ((V) × 21,3 ((D) mm |
| Leczenie | Antiglare |
| Światłość | 270 cd/m2 (typ.) |
| Wskaźnik kontrastu | 10001 (typowy) (TM) |
| Wyświetlanie kierunku | Symetria |
| Czas reakcji | 10/12 (Typowy) |
| Kąt widzenia | 85/85/85/85 (typ) |
| Tryb działania | IPS-Pro, zazwyczaj czarny, nadajnik |
| Wsparcie koloru | 16.7M 73% NTSC |
| Źródło światła | CCFL [4 sztuk], W/O Driver |
| Waga | 20,10 kg (typ.) |
| Zaprojektowane do: | Monitor na pulpicie |
| Prędkość obrazu | 60 Hz |
| Panel dotykowy | Bez |
| Typ interfejsu | LVDS (2 ch, 8-bitowy), 30 pinów |
| Zasilanie | 5.0V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C |
| TX43D57VC0CAA 17,0 cali 1280*1024 Panel ekranu LCD dla KOE | |
TX43D57VC0CAA Panel LCD Wysyłka i opakowanie:
![]()
TX43D57VC0CAA Panel LCD FAQ:
P: Czy jest pan firmą produkcyjną lub handlową?
A: Shenzhen YONG SHENG INNOVATIVE TECHNOLOGY Co, Ltd jest firmą handlową. Jesteśmy profesjonalnymi dystrybutorami paneli LCD.Naszym celem jest dostarczanie naszym klientom najlepszych produktów.
P: Kiedy mój zamówienie TX43D57VC0CAA zostanie wysłane?
A: Zamówienie jest wysyłane w ciągu 1-2 dni roboczych od otrzymania płatności.
P: Czy można zadeklarować niską wartość mojego zamówienia podczas wysyłki?
A: Tak, możemy zrobić to dla Ciebie, jeśli potrzebujesz.
P: Co się stanie, jeśli panel LCD TX43D57VC0CAA, który otrzymałem, nie będzie działał?
A: Wszystkie towary zostaną sprawdzone przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, proszę sprawdzić cały kabel podłączający ponownie. Jeśli nadal występują problemy, akceptujemy wymianę lub zwrot panelu.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje