| Nazwa marki: | LG |
| Numer modelu: | LM230WF9-SSA3 |
| MOQ: | 2 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
LM230WF9-SSA3 23,0 cala Moduł ekranu LCD 1920*1080
LM230WF9-SSA3 Panel LCD Szczegóły produktu:
| Marka | Wyświetlacz LG |
| Model P/N | LM230WF9-SSA3 |
| Rozmiar przekątny | 23.0" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 95PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 509.184 ((W) × 286.416 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | - |
| Wielkość zarysu | 517.2 ((W) × 302.8 ((H) × 12.7 ((D) mm |
| Jasność | 250 cd/m2 (typ.) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ) ((CR≥10) |
| Najlepszy widok na | Symetria |
| Wyświetlanie kolorów | 16.7M 72%NTSC |
| Częstotliwość | 60 Hz |
| Waga | 1.79/1.88kg (typ./maks.) |
| Powierzchnia | Antiglare (Haze 25%), twarda powłoka (3H) |
| Wskaźnik kontrastu | 10001 (typowy) (TM) |
| Tryb wyświetlania | IPS, zazwyczaj czarny, nadajnik |
| Czas reakcji | 14 (typ) ((G do G) |
| Rodzaj światła | 14S4P WLED, 30K godzin, bez kierowcy |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Zastosowanie | Monitor na pulpicie |
| Interfejs sygnału | LVDS (2 ch, 8-bitowy), 30 pinów |
| Napięcie wejściowe | 5.0V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C |
| LM230WF9-SSA3 23,0 cala Moduł ekranu LCD 1920*1080 | |
LM230WF9-SSA3 Panel LCD Wysyłka i opakowanie:![]()
LM230WF9-SSA3 Panel LCD FAQ:
P: Nie mogę znaleźć w witrynie internetowej wyświetlacza LCD, którego szukam, co mam zrobić?
Możesz dać nam kilka zdjęć, mamy dużo ekranów LCD na półkach.
P: Jak długo otrzymam towary zLM230WF9-SSA3?
O: Ogólnie rzecz biorąc, DHL/FEDEX/UPS/TNT dostarczy Ci to w ciągu 3-8 dni.
P: Jak dokonać płatnościLM230WF9-SSA3?
A: Akceptujemy T / T, Paypal, western union.
P: Co się stanie, jeśliLM230WF9-SSA3Nie mogę dostać pracy?
Odpowiedź: LM230WF9-SSA3 zostanie ściśle przetestowany przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, proszę sprawdzić cały kabel podłączający ponownie. Jeśli nadal występują problemy, akceptujemy wymianę lub zwrot panele.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje