| Nazwa marki: | LG |
| Numer modelu: | LM230WF5-TLA1 |
| MOQ: | 2 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
LM230WF5-TLA1 23,0 cala Panel LCD Moduł dla LG
LM230WF5-TLA1 Panel LCD Szczegóły produktu:
| Marka | Wyświetlacz LG |
| Model P/N | LM230WF5-TLA1 |
| Rozmiar przekątny | 23.0" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 95PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 509.184 ((W) × 286.416 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | 513.784 ((W) × 291.016 ((H) mm |
| Wielkość zarysu | 533.2 ((W) × 312 ((H) × 11,8 ((D) mm |
| Powierzchnia | Powierzchnia przeciwbłyskowa, twarda powłoka (3H) |
| Jasność | 250 cd/m2 (typ.) |
| Wskaźnik kontrastu | 10001 (typowy) (TM) |
| Kąt widzenia | 85/85/75/85 (typ) |
| Tryb wyświetlania | TN, zazwyczaj biały, nadający |
| Najlepszy widok na | O szóstej |
| Czas reakcji | 1.3/3.7 (typ.) ((Tr/Td) |
| Wyświetlanie kolorów | 16.7M 66% NTSC |
| Rodzaj światła | 3 struny WLED, 30K godzin, bez kierowcy |
| Częstotliwość | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Waga paneli | 10,90/2,10 kg (typ/maks.) |
| Zastosowanie | Monitor na pulpicie |
| Interfejs sygnału | LVDS (2 ch, 8-bitowy), 30 pinów |
| Napięcie wejściowe | 5.0V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C |
| LM230WF5-TLA1 23,0 cala Panel LCD Moduł dla LG | |
LM230WF5-TLA1 Panel LCD Wysyłka i opakowanie:![]()
LM230WF5-TLA1 Panel LCD FAQ:
P: Nie mogę znaleźć w witrynie internetowej wyświetlacza LCD, którego szukam, co mam zrobić?
Możesz dać nam kilka zdjęć, mamy dużo ekranów LCD na półkach.
P: Jak długo otrzymam towary zLM230WF5-TLA1?
O: Ogólnie rzecz biorąc, DHL/FEDEX/UPS/TNT dostarczy Ci to w ciągu 3-8 dni.
P: Jak dokonać płatnościLM230WF5-TLA1?
A: Akceptujemy T / T, Paypal, western union.
P: Co się stanie, jeśliLM230WF5-TLA1Nie mogę dostać pracy?
Odpowiedź: LM230WF5-TLA1 zostanie ściśle przetestowany przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, proszę sprawdzić cały kabel podłączający ponownie. Jeśli nadal występują problemy, akceptujemy wymianę lub zwrot panelu.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje