| Nazwa marki: | LG |
| Numer modelu: | LM220WE1-TLP1 |
| MOQ: | 2 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
LM220WE1-TLP1 22,0 cali ekran lcd 1680*1050 wyświetlacz lcd
LM220WE1-TLP1 Panel LCD Szczegóły produktu
| Marka | Wyświetlacz LG |
| Model P/N | LM220WE1-TLP1 |
| Rozmiar przekątny | 22.0" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 1680 ((RGB) × 1050, WSXGA+ 90PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 473.76 ((W) × 296.1 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | 477.7 ((W) × 300.1 ((H) mm |
| Oryginalny Dim. | 493.7 ((H) × 320.1 ((V) × 15 ((D) mm |
| Leczenie | Powierzchnia przeciwbłyskowa, twarda powłoka (3H) |
| Światłość | 250 cd/m2 (typ.) |
| Wskaźnik kontrastu | 10001 (typowy) (TM) |
| Wyświetlanie kierunku | O szóstej |
| Czas reakcji | 1.3/3.7 (typ.) ((Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 85/85/75/85 (typ) |
| Tryb działania | TN, zazwyczaj biały, nadający |
| Wsparcie koloru | 16.7M 72%NTSC |
| Źródło światła | CCFL [2 sztuk], 50K godzin, W/O Driver |
| Waga | 2.35kg (typowy) |
| Zaprojektowane do: | Monitor na pulpicie |
| Prędkość obrazu | 60 Hz |
| Panel dotykowy | Bez |
| Typ interfejsu | LVDS (2 ch, 8-bitowy), 30 pinów |
| Zasilanie | 5.0V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C |
| LM220WE1-TLP1 22,0 cali ekran lcd 1680*1050 wyświetlacz lcd | |
LM220WE1-TLP1 Ostrzeżenie o ekranie LCD:
Przed złożeniem zamówienia prosimy o dokładne sprawdzenie i potwierdzenie, czy rozmiar ekranu, rozdzielczość, rodzaj podświetlenia, rodzaj interfejsu i lokalizacja są kompatybilne z laptopem.Jeśli nie masz pewności lub masz pytania/Proszę, nie wahaj się /zwrócić się do nas o pomoc.
Aby zapewnić szybką dostawę, proszę podać dokładne dane kontaktowe.
Jeśli chcesz, abyśmy zgłosili niższą wartość w celu potencjalnego obniżenia podatków celnych, proszę o odpowiednie poinformowanie.akceptujesz pełną odpowiedzialność za wszelkie związane z tym ryzyko.
LM220WE1-TLP1 Panel LCD Wysyłka i opakowanie:
![]()
LM220WE1-TLP1 Ekran LCD Międzynarodowe zamówienia:
Kupujący ponosi odpowiedzialność za wszystkie opłaty celne i podatki przywozowe związane z zamówieniami międzynarodowymi.
W przypadku zamówień międzynarodowych czas dostawy może być wydłużony z powodu opóźnień w przetwarzaniu celnym.
W przypadku wysyłki do Japonii lub Korei Południowej za pośrednictwem FedEx lub DHL faktyczna cena przedmiotu zostanie zadeklarowana.Na przykład: "P123123456789". Proszę zapewnić nam numer seryjny odprawy celnej.
Ekran LCD LM220WE1-TLP1 O artykule i cenie wysyłki:
W przypadku produktów, które są rzadko sprzedawane lub nigdy nie są sprzedawane, cena wymienionej pozycji może nie być dokładna.
Ceny wysyłki do odległych krajów lub wysp mogą się znacznie różnić.
LM220WE1-TLP1 Panel LCD FAQ:
P: Czy możesz przetestowaćLM220WE1-TLP1 przed wysyłką?
Oczywiście, nasz panel LCD LM220WE1-TLP1 został ściśle przetestowany przed wysyłką.
P: Jak zamówićLG LM220WE1-TLP1?
A: Akceptujemy T / T, Paypal, western union.
P: Jak długa jest gwarancja LCD?LM220WE1-TLP1?
90 dni.
P: Co się stanie, jeśli Panel LCDLM220WE1-TLP1Nie mogę pracować?
Odpowiedź: LM220WE1-TLP1 został przetestowany przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, proszę sprawdzić cały kabel podłączający ponownie. Jeśli nadal występują problemy, akceptujemy panel wymiany lub zwrotu.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje