LM220WE1-TLD4 22,0 cala 1680*1050 panel wyświetlacza LCD
Nazwa marki: LG
Numer modelu: LM220WE1-TLD4
Nazwa modelu:
LM220WE1-TLD4
Rozmiar przekątny:
22,0"
Rozstrzygnięcie:
1680(RGB)×1050, WSXGA+ 90PPI
Obszar aktywny:
473,76 (szer.) × 296,1 (wys.) mm
Rozmiar konturu:
493,7 (szer.) × 320,1 (wys.) × 17 (gł.)
Tryb wyświetlania:
TN, zazwyczaj biały, nadający
Wsparcie koloru:
16.7M
Źródło światła:
4 PC CCFL, 50K godzin, bez kierowcy
Zaprojektowane do::
Monitor stacjonarny
Typ interfejsu:
Złącze LVDS (2 kanały, 8 bitów), 30 pinów
Opis produktu
LM220WE1-TLD4 LCD Panel Product details:
Marka LG
Model P/N LM220WE1-TLD4
Rozmiar przekątny 22.0"
Rodzaj paneli a-Si TFT-LCD, LCM
Rozstrzygnięcie 1680 ((RGB) × 1050, WSXGA+ 90PPI
Format pikseli Wyróżnienie:
Obszar aktywny 473.76 ((W) × 296.1 ((H) mm
Otwarcie bezelu 477.7 ((W) × 300.1 ((H) mm
Kontur (mm) 493.7 ((W) × 320.1 ((H) × 17 ((D)
Światłość 300 (typowe) (cd/m2)
Kąt widzenia 80/80/75/85 (typ)
Dobry widok na O szóstej
Głębokość koloru 16.7M
Masę 20,80/2,95 kg (typ/maks.)
Prędkość odświeżania 60 Hz
Leczenie Powierzchnia przeciwbłyskowa, twarda powłoka (3H)
Wskaźnik kontrastu 1000: 1 (typowy) (TM)
Tryb pracy TN, zazwyczaj biały, nadający
Odpowiedź 1.3/3.7 (typ.) ((Tr/Td) ms
Podświetlenie 4 PC CCFL, 50K godzin, bez kierowcy
Używane do: Monitor na pulpicie
Ekran dotykowy Bez
Rodzaj sygnału LVDS (2 ch, 8-bitowy), 30 pinów
Zasilanie napięciem 5.0V (typ.)
Maksymalna ocena Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C
LM220WE1-TLD4 LCD Screen Notice:
Aby zapewnić szybką dostawę, proszę podać dokładne dane kontaktowe.
LM220WE1-TLD4 LCD Panel Shipping and Package:
LM220WE1-TLD4 22,0 cala 1680*1050 panel wyświetlacza LCD 0
LM220WE1-TLD4 LCD Screen Międzynarodowe Zamówienia:
LM220WE1-TLD4 LCD Screen About Item and Shipping Price:
Ceny wysyłki do odległych krajów lub wysp mogą się znacznie różnić.
LM220WE1-TLD4 LCD Panel FAQ:
P: Jak mogę prześledzić mój porządekLM220WE1-TLD4?
Odpowiedź: damy Ci numer śledzenia, a następnie możesz śledzić zamówienie z strony internetowej.
P: Możesz dać mi zniżkę, jeśli potrzebuję dużej ilościLM220WE1-TLD4?
O: Oczywiście!Jeśli złożysz duże zamówienie, damy Ci zniżkę.
P: Czy akceptujesz zamówienia na próbkiLM220WE1-TLD4?
O: Oczywiście! Zamówienie na próbki jest mile widziane!
P: Czy mogę zapłacić moje zamówienieLM220WE1-TLD4Za pomocą karty kredytowej?
A: Tak!możesz użyć karty kredytowej za pośrednictwem konta Paypal.
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%