| Nazwa marki: | KOE |
| Numer modelu: | TX26D206VM0EAA |
| MOQ: | 2 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
TX26D206VM0EAA 10,3 cala 1920*720 ekran TFT-LCD dla KOE
TX26D206VM0EAA Panel LCD Dane dotyczące produktu:
| Marka | KOE |
| Model P/N | TX26D206VM0EAA |
| Rozmiar przekątny | 10.3" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 1920 ((RGB) ×720 200PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 243.648 ((W) × 91.368 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | 245.5 ((W) × 93.4 ((H) mm |
| Oryginalny Dim. | 259 ((H) × 110,4 ((V) × 13,8 ((D) mm |
| Leczenie | - |
| Światłość | 1200 cd/m2 (typ.) |
| Wskaźnik kontrastu | 13001 (typowy) (TM) |
| Wyświetlanie kierunku | Symetria |
| Czas reakcji | - |
| Kąt widzenia | 85/85/85/85 (typ) |
| Tryb działania | IPS, zazwyczaj czarny, nadajnik |
| Wsparcie koloru | 16.7M 70%NTSC |
| Źródło światła | WLED, 70K godzin, z LED Driver |
| Waga | - |
| Zaprojektowane do: | Wysoka jasność na zewnątrz, wyświetlacz samochodowy |
| Prędkość obrazu | 60 Hz |
| Panel dotykowy | Bez |
| Typ interfejsu | LVDS (2 ch, 8-bitowy), 50 pinów |
| Zasilanie | 3.3V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: -40 ~ 85 °C; Temperatura przechowywania: -40 ~ 90 °C |
| TX26D206VM0EAA 10,3 cala 1920*720 ekran TFT-LCD dla KOE | |
TX26D206VM0EAA Panel LCD Wysyłka i pakiet:
![]()
P: Kiedy mój zamówienie TX26D206VM0EAA zostanie wysłane?
A: Zamówienie jest wysyłane w ciągu 1-2 dni roboczych od otrzymania płatności.
P: Czy można zadeklarować niską wartość mojego zamówienia podczas wysyłki?
A: Tak, możemy zrobić to dla Ciebie, jeśli potrzebujesz.
P: Co się stanie, jeśli panel LCD TX26D206VM0EAA, który otrzymałem, nie będzie działał?
A: Wszystkie towary zostaną sprawdzone przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, proszę sprawdzić cały kabel podłączający ponownie. Jeśli nadal występują problemy, akceptujemy wymianę lub zwrot panelu.
P: Czy jest pan firmą produkcyjną lub handlową?
A: Shenzhen YONG SHENG INNOVATIVE TECHNOLOGY Co, Ltd jest firmą handlową. Jesteśmy profesjonalnymi dystrybutorami paneli LCD.Naszym celem jest dostarczanie naszym klientom najlepszych produktów.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje