| Nazwa marki: | LG |
| Numer modelu: | LM215WF4-TLA3 |
| MOQ: | 2 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
LM215WF4-TLA3 21,5 cala 1920*1080 LCD Display dla LG
LM215WF4-TLA3 Panel LCD Szczegóły produktu
| Marka | Wyświetlacz LG |
| Model P/N | LM215WF4-TLA3 |
| Rozmiar przekątny | 21.5" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 102PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 476.64 ((W) × 268.11 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | 479.8 ((W) × 271.3 ((H) mm |
| Oryginalny Dim. | 495.6 ((W) × 292.2 ((H) × 12 ((D) mm |
| Światłość | 250 cd/m2 (typ.) |
| Wyświetlanie kierunku | O szóstej |
| Kąt widzenia | 85/85/75/85 (typ) |
| Wsparcie koloru | 16.7M 68% NTSC |
| Waga | 10,55/1,63 kg (typ/maks.) |
| Prędkość obrazu | 60 Hz |
| Leczenie | Powierzchnia przeciwbłyskowa, twarda powłoka (3H) |
| Wskaźnik kontrastu | 10001 (typowy) (TM) |
| Czas reakcji | 1.3/3.7 (typ.) ((Tr/Td) |
| Tryb działania | TN, zazwyczaj biały, nadający |
| Źródło światła | WLED [18S2P], 30K godzin, bez kierowcy |
| Zaprojektowane do: | Monitor na pulpicie |
| Panel dotykowy | Bez |
| Typ interfejsu | LVDS (2 ch, 8-bitowy) 30 pinów |
| Zasilanie | 5.0V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C |
| LM215WF4-TLA3 21,5 cala 1920*1080 LCD Display dla LG | |
LM215WF4-TLA3 Ostrzeżenie na ekranie LCD:
Przed złożeniem zamówienia prosimy o dokładne sprawdzenie i potwierdzenie, czy rozmiar ekranu, rozdzielczość, rodzaj podświetlenia, rodzaj interfejsu i lokalizacja są kompatybilne z laptopem.Jeśli nie masz pewności lub masz pytania/Proszę, nie wahaj się /zwrócić się do nas o pomoc.
Aby zapewnić szybką dostawę, proszę podać dokładne dane kontaktowe.
Jeśli chcesz, abyśmy zgłosili niższą wartość w celu potencjalnego obniżenia podatków celnych, proszę o odpowiednie poinformowanie.akceptujesz pełną odpowiedzialność za wszelkie związane z tym ryzyko.
LM215WF4-TLA3 Panel LCD Wysyłka i pakiet:
![]()
LM215WF4-TLA3 Ekran LCD Międzynarodowe zamówienia:
Kupujący ponosi odpowiedzialność za wszystkie opłaty celne i podatki przywozowe związane z zamówieniami międzynarodowymi.
W przypadku zamówień międzynarodowych czas dostawy może być wydłużony z powodu opóźnień w przetwarzaniu celnym.
W przypadku wysyłki do Japonii lub Korei Południowej za pośrednictwem FedEx lub DHL faktyczna cena przedmiotu zostanie zadeklarowana.Na przykład: "P123123456789". Proszę zapewnić nam numer seryjny odprawy celnej.
Ekran LCD LM215WF4-TLA3 O artykule i cenie wysyłki:
W przypadku produktów, które są rzadko sprzedawane lub nigdy nie są sprzedawane, cena wymienionej pozycji może nie być dokładna.
Ceny wysyłki do odległych krajów lub wysp mogą się znacznie różnić.
LM215WF4-TLA3 Panel LCD FAQ:
P: Czy możesz przetestowaćLM215WF4-TLA3 przed wysyłką?
Oczywiście, nasz panel LCD LM215WF4-TLA3 został ściśle przetestowany przed wysyłką.
P: Jak zamówićLG LM215WF4-TLA3?
A: Akceptujemy T / T, Paypal, western union.
P: Jak długa jest gwarancja LCD?LM215WF4-TLA3?
90 dni.
P: Co się stanie, jeśli Panel LCDLM215WF4-TLA3Nie mogę pracować?
Odpowiedź: LM215WF4-TLA3 został przetestowany przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, proszę sprawdzić cały kabel podłączający ponownie. Jeśli nadal występują problemy, akceptujemy wymianę lub zwrot panelu.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje