| Nazwa marki: | LG |
| Numer modelu: | LM215WF3-SLC5 |
| MOQ: | 2 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
LM215WF3-SLC5 21,5-calowy ekran LCD do monitorów biurowych
LM215WF3-SLC5 Panel LCD Szczegóły produktu:
| Marka | Wyświetlacz LG |
| Model P/N | LM215WF3-SLC5 |
| Rozmiar przekątny | 21.5" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 102PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 475.2 ((W) × 267.3 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | 478.8 ((W) × 271.3 ((H) mm |
| Ograniczenie (mm) | 495.6×292.2×10.7 (H×V×D) |
| Leczenie | Powierzchnia przeciwbłyskowa, twarda powłoka (3H) |
| Światłość | 250 cd/m2 (typ.) |
| Wskaźnik kontrastu | 1000: 1 (typowy) (TM) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (typ) ((CR≥10) |
| Odpowiedź | 14 (typ.) ((G do G) ms |
| Dobry widok na | Symetria |
| Tryb pracy | IPS, zazwyczaj czarny, nadajnik |
| Głębokość koloru | 16.7M 72%NTSC |
| Podświetlenie | 13S4PWLED, 30K godzin, bez kierowcy |
| Masę | 10,70/1,79 kg (typ/maks.) |
| Używane do: | Monitor na pulpicie |
| Prędkość odświeżania | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Rodzaj sygnału | LVDS (2 ch, 8-bitowy), konektor30 pinów |
| Zasilanie napięciem | 5.0V (typ.) |
| Maksymalna ocena | Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C |
| LM215WF3-SLC5 21,5-calowy ekran LCD do monitorów biurowych | |
LM215WF3-SLC5 Ostrzeżenie o ekranie LCD:
Przed złożeniem zamówienia prosimy o dokładne sprawdzenie i potwierdzenie, czy rozmiar ekranu, rozdzielczość, rodzaj podświetlenia, rodzaj interfejsu i lokalizacja są kompatybilne z laptopem.Jeśli nie masz pewności lub masz pytania/Proszę, nie wahaj się /zwrócić się do nas o pomoc.
Aby zapewnić szybką dostawę, proszę podać dokładne dane kontaktowe.
Jeśli chcesz, abyśmy zgłosili niższą wartość w celu potencjalnego obniżenia podatków celnych, proszę o odpowiednie poinformowanie.akceptujesz pełną odpowiedzialność za wszelkie związane z tym ryzyko.
LM215WF3-SLC5 Panel LCD Wysyłka i opakowanie:
![]()
LM215WF3-SLC5 Ekran LCD Zamówienia międzynarodowe:
Kupujący ponosi odpowiedzialność za wszystkie opłaty celne i podatki przywozowe związane z zamówieniami międzynarodowymi.
W przypadku zamówień międzynarodowych czas dostawy może być wydłużony z powodu opóźnień w przetwarzaniu celnym.
W przypadku wysyłki do Japonii lub Korei Południowej za pośrednictwem FedEx lub DHL faktyczna cena przedmiotu zostanie zadeklarowana.Na przykład: "P123123456789". Proszę zapewnić nam numer seryjny odprawy celnej.
Ekran LCD LM215WF3-SLC5 O artykule i cenie wysyłki:
W przypadku produktów, które są rzadko sprzedawane lub nigdy nie są sprzedawane, cena wymienionej pozycji może nie być dokładna.
Ceny wysyłki do odległych krajów lub wysp mogą się znacznie różnić.
LM215WF3-SLC5 Panel LCD FAQ:
P: Czy możesz przetestowaćLM215WF3-SLC5 przed wysyłką?
Oczywiście, nasz panel LCD LM215WF3-SLC5 został ściśle przetestowany przed wysyłką.
P: Jak zamówićLG LM215WF3-SLC5?
A: Akceptujemy T / T, Paypal, western union.
P: Jak długa jest gwarancja LCD?LM215WF3-SLC5?
90 dni.
P: Co się stanie, jeśli Panel LCDLM215WF3-SLC5Nie mogę pracować?
Odpowiedź: LM215WF3-SLC5 został przetestowany przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, proszę sprawdzić cały kabel podłączający ponownie. Jeśli nadal występują problemy, akceptujemy wymianę lub zwrot panelu.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje