LM201W01-A5 20,1 cala TFT LCD Display 1680*1050 Panel LCD
Nazwa marki: LG
Numer modelu: LM201W01-A5
Nazwa modelu:
LM201W01-A5
Rozmiar przekątny:
20,1"
Rozstrzygnięcie:
1680(RGB)×1050, WSXGA+ 98PPI
Obszar aktywny:
433,44 (szer.) × 270,9 (wys.) mm
Wym. konturu:
459,4 (wys.) × 296,4 (pion.) × 24,7 (gł.) mm
Źródło światła:
CCFL [6 szt.], 45 tys. godzin, BEZ sterownika
Głębokość koloru:
16.7M 72%NTSC
Zastosowanie:
Monitor stacjonarny
Tryb pracy:
IPS, zwykle czarny, przepuszczalny
Typ interfejsu:
Złącze TMDS z pojedynczym łączem, 30-pinowe
Opis produktu
LM201W01-A5 Panel LCD Szczegóły produktu:
Marka LG
Model P/N LM201W01-A5
Rozmiar przekątny 20.1"
Rodzaj paneli a-Si TFT-LCD, LCM
Rozstrzygnięcie 1680 ((RGB) × 1050, WSXGA+ 98PPI
Format pikseli Wyróżnienie:
Obszar aktywny 433.44 ((W) × 270.9 ((H) mm
Otwarcie bezelu 438.4 ((W) × 275.9 ((H) mm
Oryginalny Dim. 459.4 ((H) × 296.4 ((V) × 24.7 ((D) mm
Leczenie Antiglare (Haze 13%), twarda powłoka (3H)
Światłość 250 cd/m2 (typ.)
Wskaźnik kontrastu 4001 (typowy) (TM)
Wyświetlanie kierunku Symetria
Czas reakcji 7/9 (Typowy)
Kąt widzenia 88/88/88/88 (typ) ((CR≥10)
Tryb działania IPS, zazwyczaj czarny, nadajnik
Wsparcie koloru 16.7M 72%NTSC
Źródło światła CCFL [6 sztuk], 45K godzin, W/O Driver
Waga 20,95/3,10 kg (typ/maks.)
Zaprojektowane do: Monitor na pulpicie
Prędkość obrazu 60 Hz
Panel dotykowy Bez
Typ interfejsu TMDS z pojedynczym łącznikiem, 30 pinów
Zasilanie 12.0V (typ.)
Środowisko Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C
Ostrzeżenie na wyświetlaczu LCD LM201W01-A5:
Protokół bezpieczeństwa podczas badań:
LM201W01-A5 Wyświetlacz LCD Pomocne informacje:
Dotyczące rozmiaru, rozdzielczości i podświetlenia:
Skontaktuj się z nami
LM201W01-A5 Panel LCD FAQ:
P: Czy akceptujesz zamówienia na próbkiLM201W01-A5 ?
Oczywiście! Zamówienie na próbki jest mile widziane.
P: Czy mogę zapłacić za zamówienieLM201W01-A5Masz kartę kredytową?
Odpowiedź: Tak, możesz skorzystać z karty kredytowej za pośrednictwem konta Paypal.
P: Jak długa jest gwarancja?
O: Oferujemy 90 dni gwarancji.
P: Jeśli złożę zamówienie teraz, kiedy dostarczycie towary zLM201W01-A5 ?
A: Zamówienie zostanie wysłane w ciągu 2-3 dni roboczych od otrzymania płatności.
LM201W01-A5 Czas obsługi wyświetlacza LCD:
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%