LM201U05-SLA1 oryginał w magazynie 20,1 cali ekran LCD
Nazwa marki: LG
Numer modelu: LM201U05-SLA1
Nazwa modelu:
LM201U05-SLA1
Rozmiar przekątny:
20,1"
Rozstrzygnięcie:
1600(RGB)×1200, UXGA 99PPI
Obszar aktywny:
408 (szer.) × 306 (wys.) mm
Rozmiar konturu:
432 (szer.) × 331,5 (wys.) × 25,5 (gł.) mm
Podświetlenie:
6 sztuk CCFL, 45 tys. godzin, bez sterownika
Głębokość koloru:
16.7M 72%NTSC
Zastosowanie:
Monitor stacjonarny
Tryb pracy:
IPS, zwykle czarny, przepuszczalny
Typ sygnału:
LVDS (2 kanały, 8 bitów), 30-pinowe złącze
Opis produktu
LM201U05-SLA1 Panel LCD Szczegóły produktu:
Marka LG
Model P/N LM201U05-SLA1
Rozmiar przekątny 20.1"
Rodzaj paneli a-Si TFT-LCD, LCM
Rozstrzygnięcie 1600 ((RGB) × 1200, UXGA 99PPI
Format pikseli Wyróżnienie:
Obszar aktywny 408 ((W) × 306 ((H) mm
Otwarcie bezelu 413.0(W) ×311.0(H) mm
Wielkość zarysu 432 ((W) × 331,5 ((H) × 25,5 ((D) mm
Leczenie Antiglare (Haze 25%), twarda powłoka (3H)
Światłość 300 cd/m2 (typ.)
Wskaźnik kontrastu 800: 1 (typowy) (TM)
Kąt widzenia 89/89/89/89 (typ) ((CR≥10)
Odpowiedź 7/9 (typ.) ((Tr/Td), 8 (typ.) ((G do G) ms
Dobry widok na Symetria
Tryb pracy IPS, zazwyczaj czarny, nadajnik
Głębokość koloru 16.7M 72%NTSC
Podświetlenie 6 sztuk CCFL, 45K godzin, bez kierowcy
Masę 3.20kg (typowy)
Używane do: Monitor na pulpicie
Prędkość odświeżania 60 Hz
Ekran dotykowy Bez
Rodzaj sygnału LVDS (2 ch, 8-bitowy), 30 pinów
Zasilanie napięciem 18.0V (typ.)
Maksymalna ocena Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C
Ostrzeżenie na wyświetlaczu LCD LM201U05-SLA1:
Protokół bezpieczeństwa podczas badań:
LM201U05-SLA1 Wyświetlacz LCD Pomocne informacje:
Dotyczące rozmiaru, rozdzielczości i podświetlenia:
Skontaktuj się z nami
LM201U05-SLA1 Panel LCD FAQ:
P: Mogę zapłacić za towary?LM201U05-SLA1bTwoja karta kredytowa?
A: Tak!możesz użyć karty kredytowej za pośrednictwem konta Paypal.
P: Możesz dać mi zniżkę, jeśli potrzebuję dużej ilościLM201U05-SLA1?
O: Oczywiście!Jeśli złożysz duże zamówienie, damy Ci zniżkę.
P: Czy akceptujesz zamówienia na próbkiLM201U05-SLA1?
O: Oczywiście! Zamówienie na próbki jest mile widziane!
P: Jak dokonać płatnościLM201U05-SLA1?
A: Akceptujemy T / T, Paypal, western union.
LM201U05-SLA1 Godziny obsługi ekranu LCD:
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%