LM201U02-A3MA nowy i oryginalny 20,1-calowy ekran lcd
Nazwa marki: LG
Numer modelu: LM201U02-A3MA
Nazwa modelu:
LM201U02-A3MA
Rozmiar przekątny:
20,1"
Rozstrzygnięcie:
1600(RGB)×1200, UXGA 99PPI
Obszar aktywny:
408 (szer.) × 306 (wys.) mm
Wyświetl kierunek:
Symetria
Format pikseli:
Wyróżnienie:
Tryb działania:
IPS, zwykle czarny, przepuszczalny
Prędkość obrazu:
60 Hz
Zastosowanie:
Monitor stacjonarny
Rodzaj paneli:
a-Si TFT-LCD, LCM
Opis produktu
LM201U02-A3MA Panel LCD Szczegóły produktu:
Marka LG
Model P/N LM201U02-A3MA
Rozmiar przekątny 20.1"
Rodzaj paneli a-Si TFT-LCD, LCM
Rozstrzygnięcie 1600 ((RGB) × 1200, UXGA 99PPI
Format pikseli Wyróżnienie:
Obszar aktywny 408 ((W) × 306 ((H) mm
Otwarcie bezelu -
Wyświetlanie kierunku Symetria
Czas reakcji -
Kąt widzenia -
Tryb działania IPS, zazwyczaj czarny, nadajnik
Wsparcie koloru
Źródło światła
Waga -
Zaprojektowane do: Monitor na pulpicie
LM201U02-A3MA Ostrzeżenie na wyświetlaczu LCD:
Protokół bezpieczeństwa podczas badań:
LM201U02-A3MA Wyświetlacz LCD Pomocne informacje:
Dotyczące rozmiaru, rozdzielczości i podświetlenia:
Skontaktuj się z nami
LM201U02-A3MA Panel LCD Wysyłka i opakowanie:LM201U02-A3MA nowy i oryginalny 20,1-calowy ekran lcd 0
LM201U02-A3MA Panel LCD FAQ:
A: Tak, możemy. Proszę poinformować nas przed wysyłką.
P: Możesz dać mi zniżkę, jeśli potrzebuję dużej ilościLM201U02-A3MA ?
O: Oczywiście!Jeśli złożysz duże zamówienie, damy Ci zniżkę.
P: Czy mogę zapłacić moje zamówienieLM201U02-A3MA Za pomocą karty kredytowej?
A: Tak!możesz użyć karty kredytowej za pośrednictwem konta Paypal.
P: Jak długo będę otrzymywałtowaryLM201U02-A3MA ?
O: Ogólnie rzecz biorąc, DHL/FEDEX/UPS/TNT dostarczy Ci to w ciągu 3-8 dni.
LM201U02-A3MA LCD Display Godziny obsługi
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%