| Nazwa marki: | KOE |
| Numer modelu: | TX18D45VM5BPA |
| MOQ: | 2 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
TX18D45VM5BPA 7,0 cala 800*480 LCD Screen LCD dla KOE
TX18D45VM5BPA Panel LCD Szczegóły produktu
| Marka | KOE |
| Model P/N | TX18D45VM5BPA |
| Rozmiar przekątny | 7.0" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 800 ((RGB) × 480, WVGA 133PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 152.4 ((W) × 91.44 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | 155.5 ((W) × 93.44 ((H) mm |
| Wielkość zarysu | 165 ((W) × 106 ((H) × 9,9 ((D) mm |
| Powierzchnia | Powierzchnia przeciwbłyskowa, twarda powłoka (3H) |
| Jasność | 480 cd/m2 (typ.) |
| Wskaźnik kontrastu | 4001 (typowy) (TM) |
| Kąt widzenia | 80/80/80/80 (typ) |
| Tryb wyświetlania | TN, zazwyczaj biały, nadający |
| Najlepszy widok na | - |
| Czas reakcji | 20 (typ.) ((Tr+Td) |
| Wyświetlanie kolorów | 262K 45%NTSC |
| Rodzaj światła | 3S9PWLED, 40K godzin, bez kierowcy |
| Częstotliwość | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | 4-przewodowy opór dotykowy, F/G |
| Waga paneli | 168 g |
| Zastosowanie | Wyświetlacz samochodowy |
| Interfejs sygnału | LVDS (1 ch, 6-bitowy), 20 pinów |
| Napięcie wejściowe | 3.3V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: -20 ~ 70 °C; Temperatura przechowywania: -30 ~ 80 °C; Poziom drgań: 2,0 G (19,6 m/s2) |
| TX18D45VM5BPA 7,0 cala 800*480 LCD Screen LCD dla KOE | |
TX18D45VM5BPA Panel LCD Wysyłka i opakowanie:
![]()
P: Czy jest pan firmą produkcyjną lub handlową?
A: Shenzhen YONG SHENG INNOVATIVE TECHNOLOGY Co, Ltd jest firmą handlową. Jesteśmy profesjonalnymi dystrybutorami paneli LCD.Naszym celem jest dostarczanie naszym klientom najlepszych produktów.
P: Kiedy mój zamówienie TX18D45VM5BPA zostanie wysłane?
A: Zamówienie jest wysyłane w ciągu 1-2 dni roboczych od otrzymania płatności.
P: Czy można zadeklarować niską wartość mojego zamówienia podczas wysyłki?
A: Tak, możemy zrobić to dla Ciebie, jeśli potrzebujesz.
P: Co się stanie, jeśli panel LCD TX18D45VM5BPA, który otrzymałem, nie będzie działał?
A: Wszystkie towary zostaną sprawdzone przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, proszę sprawdzić cały kabel podłączający ponownie. Jeśli nadal występują problemy, akceptujemy wymianę lub zwrot panelu.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje