| Nazwa marki: | LG |
| Numer modelu: | LM190WH1-TLA1 |
| MOQ: | 2 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
LM190WH1-TLA1 18,5 cali Panel LCD 1366*768 Ekran LCD
LM190WH1-TLA1 Panel LCD Szczegóły produktu:
| Marka | Wyświetlacz LG |
| Model P/N | LM190WH1-TLA1 |
| Rozmiar przekątny | 18.5" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 1366 ((RGB) × 768, WXGA 84PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 409.8 ((W) × 230,4 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | 413.4 ((W) × 234.0 ((H) mm |
| Wielkość zarysu | 430.4 ((W) × 254.6 ((H) × 13.5 ((D) mm |
| Powierzchnia | Powierzchnia przeciwbłyskowa, twarda powłoka (3H) |
| Jasność | 300 cd/m2 (typ.) |
| Wskaźnik kontrastu | 10001 (typowy) (TM) |
| Kąt widzenia | 85/85/75/85 (typ) |
| Tryb wyświetlania | TN, zazwyczaj biały, nadający |
| Najlepszy widok na | O szóstej |
| Czas reakcji | 1.1/3.9 (typ.) ((Tr/Td) |
| Wyświetlanie kolorów | 16.7M 72%NTSC |
| Rodzaj światła | 2 PCCCFL, 50K godzin, bez kierowcy |
| Częstotliwość | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Waga paneli | 10,55 kg (typowy) |
| Zastosowanie | Monitor na pulpicie |
| Interfejs sygnału | LVDS (2 ch, 8-bitowy), 30 pinów |
| Napięcie wejściowe | 5.0V (typ.) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C |
| LM190WH1-TLA1 18,5 cali Panel LCD 1366*768 Ekran LCD | |
LM190WH1-TLA1 Panel LCD Wysyłka i opakowanie:![]()
LM190WH1-TLA1 Panel LCD FAQ:
P: Kiedy będzie mój zamówienie18.5LCD o szerokości 10 cmPanelLM190WH1-TLA1Statek?
A: Zamówienie jest wysyłane w ciągu 1-2 dni roboczych od otrzymania płatności.
P: Czy możesz to przetestować?18.5Panel lcd o szerokości 1 cmLM190WH1-TLA1przed wysyłką?
Nie martw się, LM190WH1-TLA1 został przetestowany przed wysyłką.
P: Co się stało?fLM190WH1-TLA1Nie mogę pracować?
Odpowiedź: LM190WH1-TLA1 zostanie przetestowany przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, proszę sprawdzić cały kabel podłączający ponownie. Jeśli nadal występują problemy, akceptujemy wymianę lub panel zwrotny.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje