| Nazwa marki: | LG |
| Numer modelu: | LM190E09-TLB1 |
| MOQ: | 2 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
LM190E09-TLB1 19,0 cala 1280*1024 Moduł ekranu LCD do monitorów biurowych
LM190E09-TLB1 Panel LCD Dane dotyczące produktu:
| Marka | Wyświetlacz LG |
| Model P/N | LM190E09-TLB1 |
| Rozmiar przekątny | 19.0" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 1280 ((RGB) × 1024, SXGA 86PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 376.32 ((W) × 301.056 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | 380.3 ((W) × 305.0 ((H) mm |
| Kontur (mm) | 396 ((W) × 324 ((H) × 10,4 ((D) |
| Światłość | 250 (typowe) (cd/m2) |
| Kąt widzenia | 85/85/75/85 (typ) ((CR>10) |
| Dobry widok na | O szóstej |
| Głębokość koloru | 16.7M 68% NTSC |
| Masę | 10,25/1,35 kg (typ/maks.) |
| Prędkość odświeżania | 60 Hz |
| Leczenie | Powierzchnia przeciwbłyskowa, twarda powłoka (3H) |
| Wskaźnik kontrastu | 1000: 1 (typowy) (TM) |
| Tryb pracy | TN, zazwyczaj biały, nadający |
| Odpowiedź | 1.3/3.7 (typ.) ((Tr/Td) ms |
| Podświetlenie | 4 struny WLED, 30K godzin, bez kierowcy |
| Używane do: | Monitor na pulpicie |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Rodzaj sygnału | LVDS (2 ch, 8-bitowy), 30 pinów |
| Zasilanie napięciem | 5.0V (typ.) |
| Maksymalna ocena | Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C |
| LM190E09-TLB1 19,0 cala 1280*1024 Moduł ekranu LCD do monitorów biurowych | |
LM190E09-TLB1 Panel LCD Wysyłka i opakowanie:![]()
LM190E09-TLB1 Panel LCD FAQ:
P: Jak zamówić panel LCDLM190E09-TLB1?
A: Akceptujemy T/T, PAYPAL, WESTERN UNION.
P: Kiedy będzie mój zamówienie19.0ekran lcd o szerokości calaLM190E09-TLB1?
A: Zamówienie jest wysyłane w ciągu 1-2 dni roboczych od otrzymania płatności.
P: Czy możesz to przetestować?19.0Panel lcd o szerokości 1 cmLM190E09-TLB1przed wysyłką?
Nie martw się, nasz LG LM190E09-TLB1 został przetestowany przed wysyłką
P: Co się stanie jeśli LGLM190E09-TLB1Nie mogę pracować?
Odpowiedź: Nasz LCD LG LM190E09-TLB1 został przetestowany przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, proszę sprawdzić cały kabel podłączający ponownie. Jeśli nadal występują problemy, akceptujemy wymianę lub zwrot panelu.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje