LM190E08-TLG3 19,0 cala Moduł LCD 1280*1024 Ekran LCD
Nazwa marki: LG Display
Numer modelu: LM190E08-TLG3
MOQ: 2 szt
Szczegóły opakowania: Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania
Chiny
Nazwa modelu:
LM190E08-TLG3
Rozmiar przekątny:
19,0"
Rozstrzygnięcie:
1280(RGB)×1024, SXGA 86PPI
Obszar aktywny:
376,32 (szer.) × 301,056 (wys.) mm
Tryb działania:
TN, zazwyczaj biały, nadający
Wsparcie koloru:
16,7 mln 71% NTSC
Prędkość obrazu:
60 Hz
Podświetlenie:
4 sztuk CCFL, 50K godzin, bez kierowcy
Zaprojektowane do::
Monitor stacjonarny
Typ interfejsu:
LVDS (2 kanały, 8 bitów), 30-pinowe złącze
Możliwość Supply:
100000 jednostek/jednostek miesięcznie
Opis produktu
LM190E08-TLG3 Panel LCD Szczegóły produktu
Marka LG
Model P/N LM190E08-TLG3
Rozmiar przekątny 19.0"
Rodzaj paneli a-Si TFT-LCD, LCM
Rozstrzygnięcie 1280 ((RGB) × 1024, SXGA 86PPI
Format pikseli Wyróżnienie:
Obszar aktywny 376.32 ((W) × 301.056 ((H) mm
Otwarcie bezelu 380.3 ((W) × 305.0 ((H) mm
Wielkość zarysu 396 ((W) × 324 ((H) × 16 ((D) mm
Leczenie Powierzchnia przeciwbłyskowa, twarda powłoka (3H)
Światłość 300 cd/m2 (typ.)
Wskaźnik kontrastu 800: 1 (typowy) (TM)
Kąt widzenia 85/85/75/85 (typ)
Odpowiedź 1.3/3.7 (typ.) ((Tr/Td) ms
Dobry widok na O szóstej
Tryb pracy TN, zazwyczaj biały, nadający
Głębokość koloru 16.7M 71%NTSC
Podświetlenie 4 sztuk CCFL, 50K godzin, bez kierowcy
Masę 10,95/2,05 kg (typ/maks.)
Używane do: Monitor na pulpicie
Prędkość odświeżania 60 Hz
Ekran dotykowy Bez
Rodzaj sygnału LVDS (2 ch, 8-bitowy), 30 pinów
Zasilanie napięciem 5.0V (typ.)
Maksymalna ocena Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C
LM190E08-TLG3 panel LCD O nas:
W YONGS dążymy do wypełnienia następujących zobowiązań:
LM190E08-TLG3 Panel LCD Wysyłka i pakiet:
LM190E08-TLG3 19,0 cala Moduł LCD 1280*1024 Ekran LCD 0
LM190E08-TLG3 Panel LCD Dostawa:
LM190E08-TLG3 obsługa pooperacyjna panelu LCD:
Należy pamiętać o tych warunkach, aby zapewnić sprawną i efektywną obsługę posprzedażną.
LM190E08-TLG3 Panel LCD FAQ:
P: Jak długo będę otrzymywał towary?LM190E08-TLG3 ?
O: Ogólnie rzecz biorąc, DHL/FEDEX/UPS/TNT dostarczy Ci to w ciągu 3-8 dni.
P: Możesz dać mi zniżkę, jeśli potrzebuję dużej ilościLM190E08-TLG3 ?
A: - Oczywiście.!Jeśli złożysz duże zamówienie, damy ci zniżkę.
P: Czy akceptujesz zamówienia na próbkiLM190E08-TLG3 ?
A: Oczywiście! Zamówienie na próbki jest mile widziane!
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%