| Nazwa marki: | LG Display |
| Numer modelu: | LM185WH1-TLDA |
| MOQ: | 2 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
LM185WH1-TLDA 18,5 cala 1366*768 Moduł ekranu LCD
LM185WH1-TLDA Panel LCD Szczegóły produktu
| Marka | Wyświetlacz LG |
| Model P/N | LM185WH1-TLDA |
| Rozmiar przekątny | 18.5" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 1366 ((RGB) × 768, WXGA 84PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 409.8 ((W) × 230,4 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | - |
| Wyświetlanie kierunku | - |
| Czas reakcji | - |
| Kąt widzenia | - |
| Tryb działania | TN, zazwyczaj biały, nadający |
| Wsparcie koloru | 16.7M |
| Źródło światła | |
| Waga | - |
| Zaprojektowane do: | Monitor na pulpicie |
| Prędkość obrazu | 60 Hz |
| Panel dotykowy | - |
| Typ interfejsu | LVDS (2 ch, 8-bitowe) |
| Środowisko | Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C; Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C |
| LM185WH1-TLDA 18,5 cala 1366*768 Moduł ekranu LCD | |
LM185WH1-TLDA Panel LCD Wysyłka i opakowanie:
![]()
P:Kiedy wyślesz, jeśli zamówię.LM185WH1-TLDA?
A: Zamówienie jest wysyłane w ciągu 1-2 dni roboczych od otrzymania płatności.
P: Jak zamówićLG LM185WH1-TLDA ?
A: Akceptujemy T/T, PAYPAL, WESTERN UNION.
P: Czy możesz to przetestować?18.5Panel lcd o szerokości 1 cmLM185WH1-TLDAprzed wysyłką?
Nie martw się, LM185WH1-TLDA zostanie przetestowana przed wysyłką.
P: Co się stanie, jeśliLG LM185WH1-TLDANie mogę?
Odpowiedź: Nasz LG LM185WH1-TLDA został przetestowany przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, proszę sprawdzić cały kabel podłączenia ponownie. Jeśli nadal występują problemy, akceptujemy wymianę lub zwrot panelu.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje