STCG057QVLAM-G03-S 5,7 cala 320*240 LCD Panel wyświetlania ekranu
Nazwa marki: Kyocera
Numer modelu: STCG057QVLAM-G03-S
MOQ: 1 sztuk
Szczegóły opakowania: Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania
Chiny
Nazwa modelu:
STCG057QVLAM-G03-S
Rozmiar przekątny:
5,7"
Rodzaj paneli:
a-Si TFT-LCD, LCM
Rozstrzygnięcie:
320 (RGB) × 240, QVGA 70 PPI
Format pikseli:
Wyróżnienie:
Obszar aktywny:
115,2 (szer.) × 86,4 (wys.) mm
Jasność:
500 cd/m² (typowo)
Współczynnik kontrastu:
700:1 (typ.) (TM)
Wyświetlanie kolorów:
262K 60% NTSC
Zastosowanie:
Przemysłowe
Możliwość Supply:
100000 jednostek/jednostek miesięcznie
Opis produktu
STCG057QVLAM-G03-S Panel LCD Szczegóły produktu:
Marka Kyocera
Model P/N STCG057QVLAM-G03-S
Rozmiar przekątny 5.7"
Rodzaj paneli a-Si TFT-LCD, LCM
Rozstrzygnięcie 320 ((RGB) × 240, QVGA 70PPI
Format pikseli Wyróżnienie:
Obszar aktywny 115.2 ((W) × 86.4 ((H) mm
Otwarcie bezelu 118.4 ((W) × 89.0 ((H) mm
Oryginalny Dim. 144 ((H) × 104,6 ((V) × 11,7 ((D) mm
Leczenie Odblask (mroźna 0%)
Światłość 500 cd/m2 (typowy)
Wskaźnik kontrastu 7001 (typowy) (TM)
Wyświetlanie kierunku -
Czas reakcji 10/25 (Typowy)
Kąt widzenia 80/80/80/80 (typ) ((CR≥5)
Tryb działania TN, zazwyczaj biały, nadający
Wsparcie koloru 262K 60% NTSC
Źródło światła WLED, 40K godzin, bez kierowcy
Waga 158 g (typ.)
Zaprojektowane do: Przemysłowe
Prędkość obrazu -
Panel dotykowy Bez
Typ interfejsu RGB równoległy (1 ch, 6-bitowy), 33 szpilki
Zasilanie 3.3V (typ.)
Środowisko Temperatura pracy: -20 ~ 70 °C; Temperatura przechowywania: -30 ~ 80 °C
STCG057QVLAM-G03-S Panel LCD Przyjazne przypomnienie:
STCG057QVLAM-G03-S Panel LCD Wysyłka i opakowanie:
STCG057QVLAM-G03-S 5,7 cala 320*240 LCD Panel wyświetlania ekranu 0
STCG057QVLAM-G03-S Informacje dotyczące wysyłki i dostawy paneli LCD:
Szybkie przetwarzanie: Twoje zamówienie jest naszym priorytetem.
W celu zapewnienia bezproblemowej dostawy wysyłamy tylko do potwierdzonych adresów zamówienia.
Polityka zwrotu paneli LCD STCG057QVLAM-G03-S:
Dziękujemy za współpracę i życzymy przyjemnych zakupów!
STCG057QVLAM-G03-S Panel LCD FAQ:
P: Możesz dać mi zniżkę, jeśli potrzebuję dużej ilościSTCG057QVLAM-G03-S?
A: Oczywiście!Jeśli złożysz duże zamówienie, damy Ci zniżkę.
A: Tak, możemy. Proszę poinformować nas przed wysyłką.
P: Czy mogę zapłacić moje zamówienieSTCG057QVLAM-G03-SZa pomocą karty kredytowej?
A: Tak!możesz użyć karty kredytowej za pośrednictwem konta Paypal.
P: Jak długa jest gwarancja?
O: Mamy 90 dni gwarancji.
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%