| Nazwa marki: | LG Display |
| Numer modelu: | LM185WH1-TLC4 |
| MOQ: | 2 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
LM185WH1-TLC4 18,5 cala LCD Moduł 1366*768 LCD Display
LM185WH1-TLC4 Panel LCD Szczegóły produktu:
| Marka | Wyświetlacz LG |
| Model P/N | LM185WH1-TLC4 |
| Rozmiar przekątny | 18.5" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 1366 ((RGB) × 768, WXGA 84PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 409.8 ((W) × 230,4 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | - |
| Kąt widzenia | - |
| Odpowiedź | - |
| Dobry widok na | - |
| Tryb pracy | TN, zazwyczaj biały, nadający |
| Głębokość koloru | 16.7M |
| Podświetlenie | 2 sztuk CCFL |
| Masę | - |
| Używane do: | Monitor na pulpicie |
| Prędkość odświeżania | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | - |
| Rodzaj sygnału | LVDS (2 ch, 8-bitowe) |
| Maksymalna ocena | Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C |
| LM185WH1-TLC4 18,5 cala LCD Moduł 1366*768 LCD Display | |
LM185WH1-TLC4 Panel LCD Wysyłka i opakowanie:
![]()
P: Nie mogę znaleźć w witrynie internetowej wyświetlacza LCD, którego szukam, co mam zrobić?
Możesz dać nam kilka zdjęć, mamy dużo ekranów LCD na półkach.
P: Jak długo otrzymam towary zLM185WH1-TLC4?
O: Ogólnie rzecz biorąc, DHL/FEDEX/UPS/TNT dostarczy Ci to w ciągu 3-8 dni.
P: Jak dokonać płatnościLM185WH1-TLC4?
A: Akceptujemy T / T, Paypal, western union.
P: Co się stanie, jeśliLM185WH1-TLC4Nie mogę dostać pracy?
Odpowiedź: LM185WH1-TLC4 zostanie ściśle przetestowany przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, proszę sprawdzić cały kabel podłączający ponownie. Jeśli nadal występują problemy, akceptujemy wymianę lub zwrot panele.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje