| Nazwa marki: | LG Display |
| Numer modelu: | LM185WH1-TLA7 |
| MOQ: | 2 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
LM185WH1-TLA7 18,5 cali Panel LCD 1366*768 Wyświetlacz LCD
LM185WH1-TLA7 Panel LCD Szczegóły produktu:
| Marka | Wyświetlacz LG |
| Model P/N | LM185WH1-TLA7 |
| Rozmiar przekątny | 18.5" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 1366 ((RGB) × 768, WXGA 84PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 409.8 ((W) × 230,4 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | 413.4 ((W) × 234.0 ((H) mm |
| Kontur (mm) | 430.4 × 254,6 × 13,5 (H × V × D) |
| Leczenie | Powierzchnia przeciwbłyskowa, twarda powłoka (3H) |
| Światłość | 300 cd/m2 (typ.) |
| Wskaźnik kontrastu | 1000: 1 (typowy) (TM) |
| Kąt widzenia | 85/85/75/85 (typ) |
| Odpowiedź | 1.1/3.9 (typ.) ((Tr/Td) ms |
| Dobry widok na | O szóstej |
| Tryb pracy | TN, zazwyczaj biały, nadający |
| Głębokość koloru | 16.7M 72%NTSC |
| Podświetlenie | 2 sztuk CCFL, 50K godzin, bez kierowcy |
| Masę | 10,55/1,65 kg (typ/maks.) |
| Używane do: | Monitor na pulpicie |
| Prędkość odświeżania | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Rodzaj sygnału | LVDS (2 ch, 8-bitowy), 30 pinów |
| Zasilanie napięciem | 5.0V (typ.) |
| Maksymalna ocena | Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C |
| LM185WH1-TLA7 18,5 cali Panel LCD 1366*768 Wyświetlacz LCD | |
LM185WH1-TLA7 Panel LCD Wysyłka i opakowanie:
![]()
P: Kiedy będzie mój zamówienie18.5LCD o szerokości 10 cmPanelLM185WH1-TLA7Statek?
A: Zamówienie jest wysyłane w ciągu 1-2 dni roboczych od otrzymania płatności.
P: Czy możesz to przetestować?18.5Panel lcd o szerokości 1 cmLM185WH1-TLA7przed wysyłką?
Nie martw się, LM185WH1-TLA7 został przetestowany przed wysyłką.
P: Co się stało?fLM185WH1-TLA7Nie mogę pracować?
Odpowiedź: LM185WH1-TLA7 zostanie przetestowany przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, proszę sprawdzić cały kabel podłączony ponownie. Jeśli nadal występują problemy, akceptujemy wymianę lub zwrot panelu.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje