| Nazwa marki: | KOE |
| Numer modelu: | TX08D106VM0AAA |
| MOQ: | 2 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union, Western Union |
TX08D106VM0AAA 3,0 cali 320*480 LCD Display dla KOE
TX08D106VM0AAA Panel LCD Szczegóły produktu:
| Marka | HITACHI |
| Model P/N | TX08D106VM0AAA |
| Rozmiar przekątny | 3.0" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 320 ((RGB) × 480, HVGA 192PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 42.24 ((W) × 63.36 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | - |
| Oryginalny Dim. | 47.34 ((H) × 72.94 ((V) × 1.9 ((D) mm |
| Leczenie | - |
| Światłość | 400 cd/m2 (typ.) |
| Wskaźnik kontrastu | 8001 (typowy) (TM) |
| Wyświetlanie kierunku | Symetria |
| Czas reakcji | 35 (typ.) ((Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 85/85/85/85 (typ) |
| Tryb działania | IPS, zazwyczaj czarny, nadajnik |
| Wsparcie koloru | 262K 90%NTSC |
| Źródło światła | WLED [5S1P], W/O Kierowca |
| Waga | TBD |
| Zaprojektowane do: | Telefon komórkowy |
| Prędkość obrazu | - |
| Panel dotykowy | Bez |
| Typ interfejsu | CPU, 40 pinów |
| Zasilanie | 1.8/2.8V (typ.) ((IOVCC1/VCI) |
| Środowisko | Temperatura pracy: -20 ~ 70 °C; Temperatura przechowywania: -30 ~ 80 °C |
| TX08D106VM0AAA 3,0 cali 320*480 LCD Display dla KOE | |
TX08D106VM0AAA Panel LCD Wysyłka i pakiet:
![]()
P: Czy jest pan firmą produkcyjną lub handlową?
A: Shenzhen YONG SHENG INNOVATIVE TECHNOLOGY Co, Ltd jest firmą handlową. Jesteśmy profesjonalnymi dystrybutorami paneli LCD.Naszym celem jest dostarczanie naszym klientom najlepszych produktów.
P: Kiedy mój zamówienie TX08D106VM0AAA zostanie wysłane?
A: Zamówienie jest wysyłane w ciągu 1-2 dni roboczych od otrzymania płatności.
P: Czy można zadeklarować niską wartość mojego zamówienia podczas wysyłki?
A: Tak, możemy zrobić to dla Ciebie, jeśli potrzebujesz.
P: Co się stanie, jeśli panel LCD TX08D106VM0AAA, który otrzymałem, nie będzie działał?
A: Wszystkie towary zostaną sprawdzone przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, proszę sprawdzić cały kabel podłączający ponownie. Jeśli nadal występują problemy, akceptujemy wymianę lub zwrot panelu.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje