| Nazwa marki: | LG LCD |
| Numer modelu: | LM181E1 |
| MOQ: | 2 szt |
| Cena £: | Zbywalny |
| Szczegóły opakowania: | Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
LM181E1 18,1 cala 1280*1024 moduł ekranu LCD
LM181E1 Panel LCD Dane dotyczące produktu:
| Marka | LG |
| Model P/N | LM181E1 |
| Rozmiar przekątny | 18.1" |
| Rodzaj paneli | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Rozstrzygnięcie | 1280 ((RGB) × 1024, SXGA 90PPI |
| Format pikseli | Wyróżnienie: |
| Obszar aktywny | 359.04 ((W) × 287.232 ((H) mm |
| Otwarcie bezelu | 363.5 ((W) × 292.0 ((H) mm |
| Kontur (mm) | 413 × 333 × 23,5 (H × V × D) |
| Leczenie | Powierzchnia przeciwbłyskowa, twarda powłoka (3H) |
| Światłość | 150 cd/m2 (min.) |
| Wskaźnik kontrastu | 150: 1 (typowy) (TM) |
| Kąt widzenia | 70/70/70/70 (typ) |
| Odpowiedź | 20/30 (typ.) ((Tr/Td) ms |
| Dobry widok na | Symetria |
| Tryb pracy | IPS, zazwyczaj czarny, nadajnik |
| Głębokość koloru | 16.7M 52%NTSC |
| Podświetlenie | 4 sztuk CCFL, 20K godzin, bez kierowcy |
| Masę | 30,00 kg (maks.) |
| Używane do: | Monitor na pulpicie |
| Prędkość odświeżania | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | Bez |
| Rodzaj sygnału | LVDS (2 ch, 8-bitowy), 26 pinów |
| Zasilanie napięciem | 12.0V (typ.) |
| Maksymalna ocena | Temperatura przechowywania: -20 ~ 60 °C Temperatura pracy: 0 ~ 50 °C |
| LM181E1 18,1 cala 1280*1024 moduł ekranu LCD | |
LM181E1 Panel LCD Wysyłka i opakowanie:![]()
LM181E1 Ekran LCD Tarify i opłaty:
LM181E1 Panel LCD FAQ:
P: Nie mogę znaleźć w witrynie internetowej wyświetlacza LCD, którego szukam, co mam zrobić?
Możesz dać nam kilka zdjęć, mamy dużo ekranów LCD na półkach.
P: Jak długo otrzymam towary zLM181E1?
O: Ogólnie rzecz biorąc, DHL/FEDEX/UPS/TNT dostarczy Ci to w ciągu 3-8 dni.
P: Jak dokonać płatnościLM181E1?
A: Akceptujemy T / T, Paypal, western union.
P: Co się stanie, jeśliLM181E1Nie mogę dostać pracy?
Odpowiedź: LM181E1 zostanie ściśle przetestowany przed wysyłką. Jeśli tak się stanie, proszę sprawdzić cały kabel podłączający ponownie. Jeśli nadal występują problemy, akceptujemy wymianę lub zwrot panele.
Ogólna ocena
Migawka oceny
Poniżej przedstawiono rozkład wszystkich ratingówWszystkie recenzje