LM171WX3-TLD1 17,1 cala 1440*900 LCD Panel Display
Nazwa marki: LG LCD
Numer modelu: LM171WX3-TLD1
MOQ: 2 szt
Szczegóły opakowania: Oryginalne opakowanie/konwencjonalne pudełko opakowania
Chiny
Nazwa modelu:
LM171WX3-TLD1
Rozmiar przekątny:
17,1"
Rozstrzygnięcie:
1440 ((RGB) × 900, WXGA+ 99PPI
Obszar aktywny:
367,2 (szer.) × 229,5 (wys.) mm
Tryb działania:
Transmisyjny
Wsparcie koloru:
16.7M
Źródło światła:
CCFL [2 sztuk]
Prędkość obrazu:
60 Hz
Typ sygnału:
LVDS (2 kanały, 8 bitów)
Używane do::
Monitor stacjonarny
Możliwość Supply:
100000 jednostek/jednostek miesięcznie
Opis produktu
LM171WX3-TLD1 Panel LCD Szczegóły produktu
Marka Wyświetlacz LG
Model P/N LM171WX3-TLD1
Rozmiar przekątny 17.1"
Rodzaj paneli a-Si TFT-LCD, LCM
Rozstrzygnięcie 1440 ((RGB) × 900, WXGA+ 99PPI
Format pikseli Wyróżnienie:
Obszar aktywny 367.2 ((W) × 229,5 ((H) mm
Otwarcie bezelu -
Wyświetlanie kierunku -
Czas reakcji -
Kąt widzenia -
Tryb działania Przekaźnik
Wsparcie koloru 16.7M
Źródło światła CCFL [2 sztuk]
Waga -
Zaprojektowane do: Monitor na pulpicie
Prędkość obrazu 60 Hz
Panel dotykowy -
Typ interfejsu LVDS (2 ch, 8-bitowe)
O nas - LM171WX3-TLD1 Panel LCD:
Rozbudowany wykaz:
Zaangażowanie w obsługę klienta:
Specjalistyka w zakresie wsparcia technicznego:
Skontaktuj się z nami:
LM171WX3-TLD1 Panel LCD Wysyłka i pakiet:LM171WX3-TLD1 17,1 cala 1440*900 LCD Panel Display 0
LM171WX3-TLD1 Ekran LCD Opakowanie Wysyłka:
Materiały opakowania:
Opcje wysyłki:
Śledzenie i dostawa:
LM171WX3-TLD1 Ekran LCD Tarify i opłaty:
Nie ponosimy żadnych dodatkowych opłat.
Cła i należności przywozowe:
Informacje dotyczące wysyłki:
Przedłużone terminy dostawy:
LM171WX3-TLD1 Panel LCD FAQ:
P: Jak dokonać płatnościLM171WX3-TLD1?
A: Akceptujemy T / T, Paypal, western union.
P: Czy akceptujesz zamówienia na próbkiLM171WX3-TLD1?
O: Oczywiście! Zamówienie na próbki jest mile widziane!
P: Jak długa jest gwarancja?
O: Oferujemy 90 dni gwarancji.
P: Czy mogę zapłacić moje zamówienieLM171WX3-TLD1Za pomocą karty kredytowej?
A: Tak!możesz użyć karty kredytowej za pośrednictwem konta Paypal.
5 gwiazdy
100%
4 gwiazdy
0%
3 gwiazdy
0%
2 gwiazdy
0%
1 gwiazdy
0%